Знайдено опалення для швидкого обігріву орендованих і тимчасових приміщень!

Опалення Енергоміра

Як швидко обігріти виробництво або тимчасове житло?

Як при цьому заощадити час, простір і енергоресурси?

Чи варто залишати орендодавцю опалювальні системи в подарунок?

Відповісти на ці питання можна за допомогою прикладів використання інфрачервоних довгохвильових систем.

Ще починаючи з 2005 року компанія «Білюкс» успішно справляється з вирішенням цих та інших питань. У той час, коли російський виробник «Енергоміра» викупив частину заводу «ЕХО» в Харкові, з’явилася задача по швидкому запуску цехів для збирання електричних лічильників.

Приклад 1: Ми запропонували локальне опалення приміщень, де безпосередньо відбувається збірка. У дев’ятиповерховому будинку опалювалися тільки шостий і сьомий поверхи. Загальна площа опалення склала 800м2. Завдання з обігріву була вирішена за допомогою 40 штук промислових обігрівачів Білюкс П2000. Протягом двох тижнів був закінчений монтаж обладнання, таким чином, збільшення опалювальних площ не знадобилося.

Опалення цехів Опалення корпусу заводу Опалення виробничих будівель Локальне опалення робочого місця

Приклад 2:
В одному з орендованих цехів на заводі ім. Малишева компанія-виробник упаковки зробила вибір на користь системи довгохвильового інфрачервоного опалення Білюкс. Додатково були встановлені системи з відкритим ТЕНом для локального обігріву робочих місць. Через два сезони, компанія переїхала в великий цех, розташований в іншій частині міста. Демонтаж систем Білюкс не написав ніяких труднощів: тепер опалення гріє робочих на новому місці.

Опалення павільйонів

Приклад3:
Побутові обігрівачі Білюкс часто використовують в приміщеннях для тимчасового проживання, наприклад, на дачах. Крім того, побутова лінійка успішно зарекомендувала себе в будівельній галузі для опалення містечок, комерційної галузі – для опалення виставкових павільйонів.

[gallery order=”DESC” columns=”6″ orderby=”rand”