Промені життя БiлюксОпалення лікарні

Як діють ич хвилі?

  • Вони проникають в тіло до чотирьох сантиметрів вглиб і зігрівають м’язи, кістки, суглоби, тканини.
  • Відповідно, поліпшується кровообіг організму, збільшується метаболізм, посилюється імунна система, відбувається насичення тканин киснем.

Що таке Vital Rays?

Vital rays – промені життя. Таку назву інфрачервоне випромінювання дістало, завдяки благотворній дії його на організм.

Інфрачервоні довгохвильові хвилі – промені життя

Невидимою частиною сонячного світла є інфрачервоні промені, які називають променями життя. Справа в тому, що довгі хвилі, в порівнянні з короткими, легко проникають крізь шкіру, створюючи комфортне відчуття тепла. Під інфрачервоними променями можна ніжитися протягом довгого часу без боязні нашкодити шкірі. Безпека інфрачервоного тепла підтверджується тим, що його використовують навіть в пологових будинках. Опалення Білюкс

Vital rays – промені життя. Таку назву інфрачервоне випромінювання отримало, завдяки дослідженням вчених у всьому світі, які однозначно підтвердили тільки благотворний вплив їх на організм. У США проводилися дослідження в наукових лабораторіях Масао Накамура і Мікеля Аланда. В ході дослідів були отримані колосальні результати корисного впливу променів життя на людину.

Переваги та користь використання інфрачервоного променя:

  • придушення розвитку ракових клітин і знищення деяких різновидів вірусу гепатиту
  • поліпшення кровообігу, обміну речовин, виведення токсинів з організму
  • лікування псоріазу, дистрофії, нейтралізація стану пострадіоактівного опромінення
  • підвищення інсуліну у діабетиків
  • активізація росту рослин
  • очищення повітря
  • протиотруйна, очищаюча, така, що дезодорує дія

Як діють інфрачервоні хвилі?

Вони проникають в тіло до чотирьох сантиметрів вглиб і зігрівають м’язи, кістки, суглоби, тканини. Відповідно, поліпшується кровообіг організму, збільшується метаболізм, посилюється імунна система, відбувається насичення тканин киснем. Інфрачервоні хвилі проводять повну детоксикацію організму. Коли ртуть, свинець, діоксиди потрапляють у воду, вони «утримуються» молекулами: так само при попаданні токсинів в організм блокується енергія клітин, швидко настає втома, самопочуття погане.

Водні молекули під впливом інфрачервоних променів життя починають вібрувати – і відбувається виведення токсинів. Тепло розширює судини і виводить всі шкідливі речовини з організму під час сечовипускання або потовиділення (див. Відео нижче).

Кожен день сучасної людини наповнений не тільки позитивними емоціями і божевільним темпом життя, але і стресами. В результаті настає виснаження організму, а для підняття тонусу і профілактики захворювань необхідно допомогти собі. Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі – найкраще джерело краси і здоров’я для Вас, які ще й економлять кошти на опаленні.