Відповідальність Білюкс перед клієнтами

Відповідальність Білюкс

Зворотній зв’язок з виробником

Визнання в Україні

Литвинов Олег, 34 роки, власник компанії Білюкс

Історія

Історія Билюкс Україна почалася з кабінетного дослідження бізнес-трендів в 2005 році. Виявилося, що в Україні зовсім нікого немає в сегменті промислового електричного інфрачервоного опалення, так званих темних ич систем, що не світять червоним. Вивчивши Європейський і Російський досвід в цьому питанні, ми вибрали довгохвильові інфрачервоні обігрівачі та карбонові короткохвильові.

Криза 2008 і девальвація гривні, зробили вигідним виробництво довгохвильових систем в Україні! Ми пройшли шлях від реєстрації ТМ, патенту на корисну модель, виготовлення і багаторазові доопрацювання промислового зразка до серійного виробництва, отримавши всі сертифікати якості. Це позбавило від проблем з браком і дало можливість розвивати сервіс і технічну компетенцію, яка дуже необхідна для ефективного впровадження інновацій.

Про цінності Білюкс

Як результат, вже в 2011 році БІЛЮКС УКРАЇНА став фіналістом всеукраїнського конкурсу Інноваційний прорив 2011. Про наш досвід написав FORBES.

Такий результат стався з натхнення. Швидше за все через те, що ми одного разу оголосивши свої цінності не відступали від них.

Цінності бренду БІЛЮКС УКРАЇНА: надійність, послідовність, самовдосконалення.

Надійність – це виробництво найякісніших обігрівачів, зосередивши увагу на запитах Клієнтів. У підсумку за останніх 5 років частка шлюбу зменшилася з 2% до 0,9%. У російських же обігрівачах – ця частка становила 20%

Послідовність – безперервні малі зміни у всіх сферах організації – постачанні, виробництві, збуті, особистісних взаємин і так далі. Отже, в 2013 – нова модель ефективного Біоніка. І за кілька наступних років – П2400 і У2000, моделі яких немає у конкурентів, але вони були затребувані клієнтами.

Самовдосконалення – це відкрите визнання проблем і запитів ринку. У 2015 – ми серйозно зайнялися вивченням відгуків наших покупців і питаннями сервісу.

Прохання

Звертаюся до всіх користувачів довгохвильових стельових систем опалення в Україні:

“Якщо у вас є проблеми з цим обладнанням, воно не гріє, не економить – то негайно надсилайте відео з описом проблеми і ми розберемо вашу ситуацію, якщо буде необхідно виїдемо до вас стільки раз скільки буде потрібно поки Ви не отримаєте заявлений результат: тепло, яке економічніше, ніж всі інші відомі системи електроопалювання! А якщо у вас все добре – то тим більше надсилайте відео з довгохвильовою системою опалення і отримаєте довічну гарантію – 25 років!”