Road-show в Київській міській державній адміністрації. “Енергозберігаючий обігрівач”

Інноваційні проекти фіналістів конкурсу «Інноваційний прорив» зацікавили приватних інвесторів та представників Київської міської державної адміністрації.

16 листопада 2011 року в Київській міській державній адміністрації відбулося road-show інноваційних проектів-фіналістів Конкурсу «Інноваційний прорив 2011. Рік інформаційних технологій». В ході презентації, яка проходила в форматі пітчинг (трихвилинного подання проектів на основі Executive Summary), конкурсанти-фіналісти доводили інноваційність проектів, наявність ринків збуту і комерційну привабливість для інвесторів.

Команди-розробники представили 21 проект, з яких буде вибрано п’ять проектів-переможців (по одному в кожній номінації) і один проект-переможець Конкурсу. Презентація довгохвильового енергозберігаючого обігрівача:  I♥BILUX в номінації «Інноваційний потенціал України» викликала жваву увагу інвесторів і гучні оплески, не дивлячись на те, що ми виступали 19-ми!

КМДА

Розробник проекту-переможця поїде в Кремнієву долину (США, штат Каліфорнія), де представить свій проект венчурним інвесторам. Експертне журі оцінювало проекти по ряду критеріїв, використовуючи бальну систему. Переможцем конурсу буде визнаний проект, який набрав найбільшу кількість балів, а переможцями в кожній номінації – проекти які набрали найбільшу кількість балів у своїй номінації.

Олександр Кардаков, генеральний партнер конкурсу, голова наглядової ради компанії «Октава Капітал», зазначив, що якість представлених проектів з кожним роком зростає: «Проекти стають все більш і більш якісно підготовленими, частина з них можна реалізовувати вже сьогодні». IТ-інвестор, оцінюючи проекти, сказав, що дуже важливим фактором успішної реалізації проекту є наявність команди і її віра в реалізацію своєї ідеї. «Особисто мене зацікавили дві проектні команди, з якими я планую зустрітися і ще раз обговорити деталі можливої взаємодії», – заявив Олександр Кардаков.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, коментуючи road-show, заявив: «Ті проекти, які не можуть бути включені в програму соціально-економічного розвитку, ми готові підтримувати через міський бізнес інкубатор. Ми готові зробити Київ майданчиком для інноваційних технологій». Руслан Крамаренко зазначив, що оскільки збір ідей для розвитку Києва триває, міська влада зацікавлена у співпраці з оргкомітетом конкурсу «Інноваційний прорив».

Проекти-переможці конкурсу журі оголосить 21 листопада під час Урочистої церемонії нагородження переможців.

Ось і результат:

Олександр Кардаков і Олег Литвинов з Білюкс

Олександр Кардаков (входить в ТОП-100 списку Форбс), нагороджує нас дипломом переможців!