Энергосбережение. Электрооборудование. Энергетика. КИПиА

23.02 – 25.02.2011
Украина | Харьков

Безлопасні вентилятори iFan

Сьогодні відкрилась чотирнадцята спеціалізована виставка, яка об»єднала не тільки вироби виробничі компаніїї, а й науково-дослідні інститути. Продукцію бачили наші кореспонденти.

Проект економного будинку. Такий винахід представили харківські вчені. Виробничі компанії та науковці сьогодні приділяють увагу пристроям, які б економили гроші, приносили комфорт, і при цьому не шкодили здоров»ю. Адже цього у місті і так вистачає — викиди автомобілів і підприємств. Модель будинку, у якому б економія електроенергії була перш за все — ось що найголовніше для винахідників.

Ще одним винаходом харківських вчених 2011 року — є вентилятори без внутрішніх деталей. Інновація, на думку винахідників, також допоможе економити електроенергію. Проте коштуватиме такий вентилятор майже дві тисячі гривень. Їм зацікавились, навіть, представники міської ради — в особі, першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації, Володимира Миколайовича Бабаєва.

Довгохвильові обігрівачі Білюкс

Окрім цього на виставці представили пристрій, який заощаджує на опаленні. За допомогою довгохвильового інфрачервоного обігрівача можна зігріти кімнату набагато дешевше. Проте встановлювати його можна лише у теплоізольованому приміщенні.

Вироби на виставці представлені не тільки з Харкова, а й з усієї України, а також Росії, США та Китаю. Але не всі пристрої, за допомогою яких можна економити на комунальних послугах, є у продажі. Адже коштують нові проекти величезні гроші. Тому не кожен учасник вставки може собі дозволити впровадити ноу-хау у життя.

Євгенія Кутнова,Ігор Мельник.

В новостях:

  1. Харьковские ВЕСТИ — телеканал ФОРА: «Електрозбереження та електрообладнання 2011«
  2. Весь Харьков -городской информационный портал: «В Харькове впервые в Украине освоили производство безлопастных вентиляторов«
  3.  Информационное агенство «STATUS QUO», 24.02.2011
  4. По материалам «Время»
  5. По материалам «ЯГазета»
  6. Радио «ЭРА»