Продукция Билюкс соответствует аналогу международной системы качества ISO 9000

Сертифікація УКРСЕПРО

Сертифікація УкрСЕПРО є діючою системою визначення якості послуг та товарів на території України. Можна вважати сертифікат УкрСЕПРО аналогом міжнародного сертифікату серії ISO 9000, що є індикатором якості в країні офіційно затвердженим.

Сертифікація – це процедура, котра підтверджує відповідність певного товару чи послуги стандартам якості. Зараз поняття «сертифікація» складається с низки заходів, за виключенням випробувань та експертизи, за результатами котрих надається документ відповідності, тобто сертифікат. Сертифікаційне підтвердження якості товару чи послуги має відповідність міжнароднім та внутрішньодержавним стандартам у законодавчому порядку.

«Порядок митного оформлення імпортних товарів ( продукції), що підлягають обов’язковій сертифікації в Україні» — документ затверджений Постановою УКМ від 04.11.1997 року №446-2008-п.

Документ 446-2008-пвтратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 17.11.2018, підстава — 960-2018-п

Схеми сертифікації

Сертифікація одиничних виробів. Згідно даного документу проводяться випробування виробів за нормативами. Подібний сертифікат має строк дії один рік.

Партійна сертифікація. Дана схема сертифікації якості для продукту, виготовленого за певний час або ввезеного до України за один інвойс. Після проходження випробувань оформлюється сертифікат із зазначенням кількості товарної продукції строком до одного року. Якщо виробництво продукції відбувається в країнах СНД, то сертифікат може бути визнаний на території України.

Серійна сертифікація продукції. Моделі продуктів та послуг, що мають надану документацію – опис, сферу застосування, технічні характеристики, підлягають серійній сертифікації. Відповідність нормам підтверджується сертифікатом строком до одного року за оформленням ліцензійної угоди. Крім того, проводиться технічний нагляд з контрольними випробуваннями зразків продукту, згідно періодичності, обсягу й порядку отримання сертифікаційних документів.

Серійна сертифікація продукції з обстеженням і контролем виробництва. Ця схема подібна вищезазначеній, але строк дії сертифікату може бути подовжено до двох років. Обов’язкові також контрольні випробування та інспекційні перевірки на виробництві.

Сертифікація серійної продукції з отриманням атестату виробництва. Цей вид сертифікації передбачає отримання атестації виробництва, згідно ДСТУ 3414-96 Система сертифікації УкрСЕПРО. Атестація виробництва. При отриманні позитивних випробувань виробництво отримує атестат і сертифікат відповідності терміном до трьох років.

Сертифікація серійної продукції з оцінюванням системи якості. Видача подібного сертифікату проводиться згідно ДСТУ 3419-96. Оформлення сертифікаційної документації строком до п’яти років.

Рішення, роз’яснення щодо сертифікації

Центр сертифікації, що має акредитацію на території України, сприяє наданню послуг з видачі:
Рішень щодо сертифікації продукції в системі УкрСЕПРО для товарів, що підлягають контролю, згідно з Наказом Держспоживстандарту України № 28 від 01.02. 2005 року.

Офіційних відповідей — відмов щодо сертифікації продукції, котра є відсутньою в списку товарів обов’язкової сертифікації.

Консультационные услуги по сертификации продукции и производства ООО «Компании «Билюкс» предоставлены ЦЕНТРОМ ПРОМЫШЛЕННОЙ СЕРТИФИКАЦИИ УкрСЕПРО.