Продам Франшизу по скороченню витрат на опаленні!

Продам франшизу

ЯКА МЕНІ ВИГОДА З ЦЬОГО?

 • Ви можете заробляти до 300% на вкладені 5 000 € в рік, тобто чистий дохід від 15 000 €
 • Ваші клієнти – це власники і орендарі виробничих, комерційних і побутових приміщень, де необхідно скорочувати витрати на опалення. Для високих стель – економія до 80%, ефективна робота системи з висоти 20 метрів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ми даємо сильний енергозберігаючий продукт і регіональну бізнес-модель продажів, яка підходить і для чоловіків і для жінок. Проводимо навчання та підтримку протягом першого сезону роботи. Ви даєте інвестиції в виробництво і в маркетинг. 90% наших франчайзі заробляють на машину і квартиру на 2-й рік роботи! У нас твій успіх в твоїх руках.

Підтримка франчайзі описана в онлайн-файлі паушального внеску.

Що таке франшиза Білюкс?

Франшиза Білюкс є «зеленою» інноваційною бізнес-моделлю продажів опалення для збереження екології планети і скорочення споживання енергоресурсів. Одна торгова марка «Білюкс» об’єднала безліч регіональних представництв, які формують власні субдилерські мережі в регіоні, точки продажів в супермаркетах. Пропозиції по опаленню промислових об’єктів в регіоні дозволяють скласти гідну конкуренцію за ціною і якістю для вітчизняних і європейських аналогів.

На сьогодні «Білюкс» є виробництвом, яке приймає приватні інвестиції з поверненням до 270% річних.

Багато дилерів компанії відкривають офіси в своєму регіоні. Кожен з дилерів прагне дорости до статусу «франчайзі». На жаль, не кожен із співробітників може орендувати офіс для бізнесу та отримати прибуток. Компанія «Білюкс» подбала про кожного з працівників: ми пропонуємо готове рішення – бізнес на дому на базі регіонального сайту.

Франчайзі

Це прекрасна альтернатива оренді офісу, що вимагає чимало капіталовкладень. За допомогою інтернет-мережі можна залучити безліч клієнтів в компанію, починаючи від простих обивателів і фермерів і закінчуючи великими підприємствами і фірмами. Дана схема дозволить в короткі терміни збільшити грошові обороти без розширення штату співробітників, а потім можна повернутися і до оренди офісу…

Не варто думати, що опалення – це виключно «зимовий» бізнес. Проектування і монтаж систем довгохвильового опалення Білюкс проводиться в будівельний сезон. Отже, можна говорити про мінімальну сезонності даного бізнесу.

Сезонність Білюкс

Що необхідно, щоб стати франчайзі?

 1. Приміщення площею 10-50 м2 на першому поверсі, бажано з окремим входом.
 2. Капітал для початкових інвестицій в сумі від 2 000 €.
 3. Досвід роботи в бізнесі опалення не є обов’язковим фактором.
 4. Франчайзі повинен бути націлений на довгострокове співробітництво і прагнути до навчання постійно.
 5. Стандарти і технології в компанії-франчайзера повинні стати догмою.
 6. Ні роялті!
 7. Ми повинні зробити переворот в галузі опалення – це головна вимога!

ВІДГУК ПРО ФРАНШИЗУ БІЛЮКС м. КИЇВ

Своїми секретами з сайтом franchisekey.ru поділився Сергій Горностаєв, який купив франшизу Билюкс в 2010 році.

 1. Сергій, добрий день! Продовжіть фразу «Для мене франшиза Білюкс – це…» – Для мене франшиза Билюкс – це спосіб заробити хороші гроші за 4 місяці. При цьому зароблених грошей вистачить на життя, відпочинок, а також на розвиток якогось нового проекту, а найголовніше на накопичення капіталу.
 2. Ви відкрили свій бізнес. Чому ви вирішили купити саме франшизу Білюкс, а не стали реалізовувати свою власну ідею? – Тому що франшиза Білюкс – це вже готовий бізнес в якому просто бери і працюй, при цьому досить знань теплотехніки зі школи.
 3. Скажіть, а який мінімальний капітал необхідний, щоб, купивши франшизу Билюкс, вести прибутковий бізнес і через який період часу ви повернули вкладені кошти? – Для ведення бізнесу досить 70 000 грн. З них 50 000 грн – це витрати на склад і 20 000 грн – на рекламу та інші витрати. Окупилося все в перебігу 2 місяців. Навіть може і швидше, все залежить тільки від вас.
 4. Сергій, чи складно було перші місяці після відкриття бізнесу і скільки тривав цей непростий період? – Складно в перші пару тижнів, коли не знаєш відповіді на слизькі питання, але директором компанії був розроблений файл “Питання та відповіді”, який дозволив швидко розібратися в цій галузі.
 5. Грунтуючись на досвіді, як ви вважаєте, якщо зіставити ціну і якість, то який вид реклами найоптимальніший для залучення уваги нових покупців до магазину Білюкс? – Оптимальний вид реклами – інтернет.
 6. Скільки торгових точок у вас зараз і які у вас плани розвитку бізнесу на майбутнє? – Ні однієї торгової точки. Своя дилерська мережа. Постійні клієнти (заводи, невеликі виробництва, мережі магазинів). Розвивати Білюкс в Україні і в своєму регіоні.
 7. Сергій, уявіть, що ви зараз тільки думаєте про можливу покупку франшизи Билюкс. Озирнувшись назад, що ви б зробили по-іншому? На що звернули б увагу?
  – Все зробив би так, як зробив.

РЕГІОНИ РОЗВИТКУ ФРАНШИЗИ

Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Молдова, Грузія, Азербайджан, Литва, Латвія, Румунія, Болгарія

ОКУПНІСТЬ

Термін окупності інвестицій від 3 до 6 міс.
Мінімальна сума інвестицій $3’000

 

В суму інвестицій входить

 • Паушальний внесок — 1,600 €. Входить розкрутка сайту + концепт-бук.
 • Мінімальний товарний запас – 2,000 – 10,000 €.
 • Початкові рекламні витрати – від 5,00 до 3,000 €.
 • Заповнити анкету Франчайзі