СЕМІНАР І АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК БІЛЮКС В ПОЛТАВІ

Днями компанія «Теплотема» (дистриб’ютор Компанії Білюкс в центральній Україні) за підтримки ТМ «Білюкс» провела корпоратив, на якому в першій частині «Бізнес – конференції» були представлені нові продукти компанії «Білюкс». Брали участь 15 власників бізнесу (деякі, приїхали зі своїми директорами).

Після презентації нового продукту в сфері вентиляції і охолодження власник заводу «Білюкс» особисто нагородив дипломами «Офіційного дилера» процвітаючих партнерів.

За цим слідувала неофіційна частина, що складається з гри «Пейнтбол», сауни і банкету. Активно відпочиваючи, всі присутні гості ділилися враженнями від продукції, випадками з роботи на цікаві об’єкти та веселими історіями.

Також була надана можливість всім дилерам розстріляти своїх постачальників які… Завжди знайдеться за що розстріляти улюбленого постачальника!

Після полігону, все заряджені позитивом, поїхали в сауну з хорошим (трохи прохолодним) басейном. Як і слідовало очікувати, нагулявши апетит, все дружно перемістилися до столу для поїдання свіжоприготованої юшки і справжнього грузинського шашлику. Супер-шашлик приготований, завдяки Гіві, з грузинськими спеціями (ось тільки м’ясо українське було).

Можна, не боячись критики, заявити, що корпоратив вдався на славу. Всі його учасники залишилися дуже задоволені проведеним заходом і висловили багато подяк організаторам.

Компанія «Білюкс» і Компанія «Теплотема» вдячна партнерам за активну співпрацю і чекає гостей через кілька місяців на черговий корпоратив, на якому будуть підведені підсумки акції опалювального сезону 2010 – 2011 року.

Для того, що б дилерам було цікавіше працювати, «Теплотема» проводить акцію. 15 призів вже чекають своїх власників. Хто буде найбільш активний, поїде додому після корпоративу з ноутбуком, двоє з сенсорними смартфонами, троє з цифровими фотоапаратами. Ну, а ті хто не встиг за лідерами, заберуть 4 портативних вінчестера об’ємом пам’яті на 1 Tb і 5 флеш накопичувачів на 16 Gb.

Детальну інформацію з приводу рейтингу учасників Акції можна подивитися на офіційному сайті компанії «Теплотема»: http://www.teplotema.com.ua/action

І регіональному сайті www.bilux.biz