Сенсація у сфері теплопостачання – в Україні вийшов у світ революційний обігрівач!

Наразі компанія “Білюкс” виводить на український ринок сучасну унікальну розробку високоякісного ІЧ-обігрівача, що є суттєво новим баченням у галузі теплопостачання.

Високотехнологічний продукт харківських розробників, що має назву довгохвильовий інфрачервоний обігрівач, – це кардинально нове бачення про обігрівальний прилад. Він розроблений на основі наукового обґрунтування японських дослідників щодо найбільш корисного для організму людини довгохвильового інфрачервоного випромінювання, особливо тієї його частини, яка примикає до середнього піддиапазону – так званого “проміння життя”. Саме в цьому діапазоні розповсюджується дія ІЧ-обігрівача! Надсучасний обігрівач – раціональне поєднання економного та корисного для організму штучного тепла.

По-перше, ІК-терапія є ефективним засобом не тільки боротьби з застудою та зайвою вагою, але стимулювання роботи шлунку, лікування целюліту тощо.

По-друге, тепло від ІК-обігрівачів Ви відчуваєте миттєво після вмикання. Тому система зручна для зниження температури в нічний час. Це дозволяє додатково економити електроенергію. У великих приміщеннях, де є зайвим опалювати всю будівлю, ІК-опалення може використовуватися для локального обігріву. Воно діє безпосередньо на предмети обстановки! Тому після тимчасової втрати тепла в приміщенні, наприклад, внаслідок відчинених дверей, ці обігрівачі швидко відновлюють необхідну температуру. Не бажаєте, щоб тепло у Вашій кімнаті витрачалось даремно? –Встановіть економічний режим – і Ваші кошти буде зекономлено.

По-третє, Ви можете задати режим на добу чи на неділю. Доки Ви відсутні – режим буде найекономічний, а до Вашого повернення в приміщення останнє буде добре обігріте!

В-четвертих, управління системою не потребує від Вас жодних навиків і спеціальних знань. А найсучасніші способи управління повязані з дистанційним керуванням, коли задіяний сотовий звязок!

В-пятих, ІЧ-обігрівачі Ви можете використовувати в різних типах приміщень – як в житлових, так і в виробничих. Вони можуть бути змонтовані прямо на стелі, на монтажній арматурі системи освітлення, підвішуватися на горизонтальних тросах або мати маятникову підвіску!

Унікальна ідея продукту – нагрівання не повітря приміщення, а предметів, з якими Ви контактуєте в ньому!