Швейна фабрика, м.Жовті Води

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

На даному підприємстві використовували електричне конвективне опалення. По рахунках за опалення платили біля 250 тис.грн за сезон. Завдання полягало в тому, щоб створити комфортну температуру в приміщенні, при цьому зменшити споживання електроенергії.

Рішення

Для створення комфортної температури для виробничого процесу, використовували обігрівачі побутової серії

Результат

В результаті використання на підприємстві системи опалення Білюкс, було досягнуто температури в +18. Витрати на опалення скоротилися приблизно на 40%.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.