Швейна фабрика Промінь

Проблема

Швейний цех та кімната для обіду фабрики Пробімь були без опалення. Сидіти всю зміну на місці було дуже холодно. Впроваджувати традиційні системи опалення було дуже дорого та не ефективно. Прийняли рішення використати економну систему опалення інфрачервоними добгохвильовими обігрівачами Білюкс.

Рішення

Встановлено моделі Б 1350 з ефективнішими на 17% чорними пластинами. Б 1350 - 17 шт.

Результат

В швейному цеху завжди підтримується стабільна температура +20. Працівники задоволені, продуктивність праці підвищилась )

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.