Система опалення в магазині «Охота» м. Херсон, вул. Потьомкінська, 26 А

Проблема

Приміщення магазину "Охота" являэ собою два поверхи, середньою площею по 100 м2 кожен і з стелями висотою близько 3,5 метрів. Системою опалення раніше служили газові конвектори та кондиціонери, що з огляду на розміри приміщень було вкрай неефективне. Замовником було поставлене чітке завдання на обох поверхах підтримувати комфортну як для клієнтів так і для персоналу температуру в 23-24 градуси.

Рішення

Після проведення розрахунків і підбору обладнання було прийнято встановити на об'єкті оновлену версію ІЧ стельових обігрівачів "Білюкс" Б-1350 чорного кольору. Чорні обігрівачі дуже ефективні і до того ж максимально гармонійно вписуються в дизайн інтер'єру. На кожному поверсі за допомогою програмованих терморегуляторів було зроблено по дві опалювальних зони для максимально гнучкої настройки температури повітря в приміщенні.

Результат

Система максимально гармонійно зливається зі стелею і тому не кидається в очі відвідувачам. Е дві окремо регульовані зони на кожному поверсі. Що в свою чергу дає можливість максимально точно і гнучко налаштувати температуру повітря в різних краях залу враховуючи такі фактори як час перебування людей в тій чи Інщый зоні, періодично поступаюче з вулиці холодне повітря і концептуальна різниця поверхів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.