Система основного опалення магазину одягу «Gizia» м Миколаїв, вул. Лягіна, 3

Проблема

Приміщення магазину знаходиться в одноповерховому будинку, старої споруди. Дах будинку з шиферним покриттям, приймаючи в увагу її вік можна сказати що вона не в кращому стані. Стельові перекриття дерев'яні і також пропускають тепле повітря на горище. Системою опалення класичного варіанту, яка гріє повітря опалювати буде неефективно.

Рішення

Було прийнято рішення встановити стельову систему ІК опалення "Білюкс" із застосуванням радіо керованих терморегуляторів. Терморегулятори підібрали радіо керовані з розрахунку на те що немає можливості стаціонарно змонтувати їх на одному місці. Є дві окремі зони в яких підтримується різна температура.

Результат

У приміщенні на протязі всього дня підтримується температура 25 градусів. У роздягальнях температура на декілка градусів вище з розрахунку специфіки приміщення, для комфорту клієнта. До терморегуляторів не підходять провода що в свою чергу має особливий естетичний вигляд.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.