Мережа магазинів “АЛЛО”

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Ефективне додаткове або основне опалення магазинів і салонів стільникового зв'язку мережі АЛЛО. Багато салонів, навіть перебуваючи на площах великих супермаркетів або будівель з центральним опаленням не отримували належний рівень теплового комфорту. Чи не маловажно була економічна складова. Конвектори і теплові гармати не вирішували даної проблеми.

Рішення

Експеримент в першому салоні АЛЛО з моделями Білюкс Б1350, встановленими на висоті 4м, показав 50% економічність і комфортне тепло. Позитивні відгуки керуючих магазинами після першого сезону з Білюкс, змусили власників впроваджувати Білюкс в усі магазини в перебігу 5 років.

Результат

З 2011 року, ми користуємося опаленням Билюкс в магазинах нашої мережі по всій Україні. На зараз майже всі 800 магазинів мережі Алло обладнані довгохвильовими стельовими обігрівачами Білюкс. Торгова марка АЛЛО

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.