Порівняння обігрівачів: Конвектор або ІЧ-обігрівач?

Чим обігріти дачу влітку і взимку?

https://youtube.com/watch?v=F14Moz0m7Fc%3Fversion%3D3%26hl%3Dru_RU

Чому інфрачервоні обігрівачі краще рішення для дачі?

  1. Інфрачервоні обігрівачі нагрівають предмети, які в свою чергу віддають тепло приміщенню,
  2. Обігрівачі Білюкс не займають корисної площі і прекрасно вписуються в інтер’єр,
  3. Обігрівачі Білюкс нагрівають в першу чергу нижню частину приміщення, а над головою в останню чергу. Такий спосіб обігріву ефективніше і економніше.
  4. Регулятори температури стежать за температурою в приміщенні, як тільки задана температура досягнута, система опалення Білюкс вимикається і не витрачає електрики.

З початком дачного сезону для багатьох досить гостро постає питання опалення дачного будинку, але якщо у вас буде інфрачервоний обігрівач Білюкс, вам не страшні холоди і негода. Можна відразу після приїзду прикріпити до стелі на приготоване місце Білюкс, встановити міні-терморегулятор на потрібну температуру, підключити електроенергію, а потім йти займатися своїми справами, наприклад, розвантажувати автомобіль. Через досить нетривалий час в приміщенні буде тепло, а терморегулятор не допустить його перегріву і перевитрати електроенергії.

Для того щоб у всіх кімнатах дачного будинку було тепло, необхідно встановити в кожній кімнаті по інфрачервоному обігрівачу Білюкс, що допоможе перечекати погану погоду в затишку і комфорті. При використанні Білюкс обігрівачів у вас не буде необхідності купувати додатково систему витяжної вентиляції, тому що при їх використанні відсутні викиди утворення продуктів згорання і водяної пари.