СПЕЦСПЛАВ, ТОВ

Дніпро
Проекти
просп. Гагарина, 133
(063) 969-11-85
Проблема

Основне опалення, виробничих, побутових, лабораторних, складських та офісних приміщень.

Рішення

Опалення обігрівачами, Б1350 - 15 шт. П2400 - 10 шт. Б600 - 2 шт.

Результат

Опалення, яке дало можливість вміло керувати опаленням приміщення на вимогу, коли там працюють люди. І не витрачати зайву електроенергію на позичена температури. Що дало можливість збільшити ефективність і заощадити гроші.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.