Як почати свій БІЗНЕС З НУЛЯ?

бізнес з нуля

З чого не можна починати свій бізнес:

  • Знімати Офіс
  • Відкривати ТОВ, ФОП та інше
  • Закуповувати дороге обладнання і меблі в офіс


З чого потрібно починати свій бізнес:

Бізнес з нуля

ВАЖЛИВО!

  1. Вибираючи товар, або послугу, яку ви плануєте продавати – шукайте те, на що є попит, товар або послуга, яка вже добре продається (в тому регіоні, де ви збираєтеся працювати). Дивіться запити в Яндексі, Google і статистику за ключовими словами, наприклад “обігрівачі економічні” або “опалення будинку” або “промислове опалення” (якщо від 1000 до 5000 чоловік уже шукає те, що ви вирішили продавати – це 50% успіху вашого бізнесу) , так само зверніть увагу, скільки оголошень дає Яндекс Директ і Google Адвордс (мінімум 3-5).
  2. Звернути увагу необхідно на рівень конкуренції, наприклад за запитом” інфрачервоне опалення “запитів більше п’яти тисяч 5400 запитів в Україні, а й рівень конкуренції дуже високий! Однак, в прикладі з офіційним сайтом Білюкс – за запитом “інфрачервоне опалення” сайт знаходиться в ТОП-3 ГУГЛ!
  3. Виставляючи перший товар – просто знайдіть його картинку в інтернеті і протестуйте, як «воно» буде купуватися. Ціни теж ставте реальні, подивитеся після чого реально продається товар.(Приклад: Інтренет-магазин Білюкс Донецьк, Білюкс Харків)
  4.   Як шукати постачальників? Дуже простий шлях – вбиваємо в Гугл, Яндексі “воно” оптом або посередництво “воно”, на прикладі з обігрівачами “дилерство обігрівачі” або “обігрівачі оптом” і домовляємося.
  5.  Коли ваш бізнес почне приносити прибуток від 10 000 грн, тільки тоді йдете в податкову і оформляєте свої документи.
  6. Гроші за товар беріть тільки вперед (на старті – це дуже важливо)

Запуск пройшов відмінно, тоді ви сміливо розвивайте ваш бізнес, якщо щось пішло не так, НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС, запускайте ще магазин і ще!

Інші статті з циклу «Як від крити інтернет-магазин»:                                                      23 практичних видеоурока для відкриття інтернет-магазину, тут                                                 
Пошук ніші інтернет-магазину
Бізнес-план інтернет-магазину
Створення та розробка сайту інтернет-магазину
Вартість залучення клієнта інтернет-магазину
Реєстрація інтернет-магазину в податкову службу
Оподаткування інтернет-магазину
Просування інтернет-магазину
Як відкрити інтернет-магазин з максимальною вигодою Дропшиппінг7 фатальних технічних помилок при створенні інтернет-магазину8 грубих технічних помилок при створенні інтернет-магазину

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися докладніше з бізнесом Білюкс:

Бізнес з мінімальними вкладеннями

Подати заявку на дилерство Білюкс – це можливість почати бізнес з нуля з мінімальними вкладеннями, без постійних витрат. Запрошуємо до співпраці дилерів та агентів в будь-яких містах і селищах, райцентрах і селах.