СТО в Ужгороді

Проблема

В СТО, загальною площею в 430 м2, в холодну пору року працівники практично не могли виконувати ремонтні роботи через низьку температуру в приміщенні.

Рішення

При розгляді різних систем опалення, вибір впав на користь економних інфрачервоних обігрівачів Білюкс. Оскільки дана система потребувала менше затрат при самому монтажу, та й розрахунки показали на її економність вже в подальшій експлуатації. Встановлено - П 2400 - 12 шт., та У 2000 - 4 шт.

Результат

Сервіс не переставав працювати в холодну пору року. Працівники вдячні господарю за комфортні умови праці, а сам власник СТО отримав не тільки економію в опаленні, а ще й додатковий дохід в зимовий час. Всі задоволені )

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.