СТО у Львові

Проблема

В зимовий період часу через переохолодження, працівники не могли належно виконувати ремонтні роботи. А відвідувачам в кімнаті очікування теж було дуже холодно.

Рішення

В приміщенні ремонтних робіт площею 110 м2 встановлено обігрівачі П 2000 - 6 шт. В кімнаті очікування, переодягальні працівників та в коридорі - Б 1000 - по 1 шт.

Результат

Працівники сервісу оперативно виконують ремонтні роботи, в руки та ноги вже не холодно, навіть коли відкриваються ворота. Відвідувачі в теплі читають журнали в кімнаті очікування.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.