Вуличні інфрачервоні обігрівачі

25949
27899
7499
6749
14999
14549


Зміст:

Коли мова заходить про систему опалення, частіше всього мається на увазі забезпечення теплом житлового будинку, офісної або промислової будівлі. Людина створює комфортні умови всередині приміщення, де вона живе і працює. Проте іноді додаткове тепло необхідне і за межами будівлі – тоді потрібно купувати вуличні обігрівачі.

Обігрівач на вулиці: навіщо він потрібен

Вуличні обігрівачі незамінні для обігріву:

 1. Спортивного майданчика.
 2. Ґанку і сходів – прогрівання допоможе уникнути обмерзання і зменшити ризик травмування.
 3. Зони відпочинку – якщо потрібно організувати корпоративний захід, пікнік або урочистість на відкритому повітрі, а погода не радує, можна купити вуличний обігрівач.
 4. Кафе, бару або ресторану з відкритим майданчиком – навесні і восени погода часто підносить неприємні сюрпризи, проте це не привід втрачати клієнтів (правильна організація опалення дозволяє зробити відкриту веранду комфортною, навіть якщо на вулиці прохолодно).
 5. Молодняку – для підростаючих сільськогосподарських тварин та неопереної домашньої птиці важливо підтримувати комфортний мікроклімат.
 6. Теплиці – ці конструкції добре зберігають тепло, проте під час раптових заморозків додатковий обігрів не завадить.
 7. Саджанців рослин.

Традиційні джерела опалення

Традиційною вважається система, в якій вода або повітря грають роль теплоносія. Для приміщень, з усіх боків захищених щільними оточуючими конструкціями, водяне або повітряне опалення – прийнятний варіант. Створити комфортний мікроклімат на відкритому або на напіввідкритому майданчику ресторану чи кафе за допомогою звичної системи трубопроводів або повітряних нагнітачів важко.

Основну проблему створює циркуляція повітря – нагріті потоки, які не стримуються стінами, швидко змішуються з холодними вуличними потоками, тому для підтримки потрібної температури доводиться постійно подавати теплоносій, підвищуючи загальний рівень енергоспоживання всієї системи.

Деякі підприємці вирішують проблему опалення, перерозподіляючи нагріте повітря. Ті потоки, які витягуються з гарячого цеху, нагріваються до високих температур, залишається їх правильно перенаправити, аби прогріти простір літньої тераси або майданчика. Однак виникає інша проблема – потрібно встановлювати систему утилізації, або своєчасно видаляти з повітря частинки жиру та інші забруднювачі. Окрім того, опалення, засноване на інтенсивній циркуляції повітря, не підходить для закладів, які відвідують гості, що курять.

Вуличні інфрачервоні обігрівачі

Головна перевага ІЧ–обігрівачів у тому, що вони прогрівають не повітря, а об’єкти в радіусі своєї дії. «Гріти вулицю», перемішуючи повітряні потоки, дорого і занадто неефективно. Інфрачервоний обігрівач зігріває за тим самим принципом, що й сонце – прогрів виходить швидким, економічним і комфортним.

До переваг інфрачервоних обігрівачів належать:

 • функціональність – прилад може працювати одночасно як обігрівачем, так і лампою підсвічування;
 • зручність – зібрати і розібрати прилад не важко без допомоги спеціалістів;
 • можливість вибрати енергоносії – користувач може купити модель, яка працює на електриці або використовує газове паливо;
 • мобільність – обігрівач компактний, легкий, тому переміщати або монтувати його неважко. Вага приладу складає всього кілька кг (наприклад, популярна модель У4000 важить всього 5 кг, прилад компактний – 154,8/12/8 см, тому при необхідності його можна легко демонтувати і розмістити для зберігання);
 • варіанти установки – прилад вбудовується в конструкцію, що оточує будівлі або просто вішається на стіну.

Вуличне опалення: порівняти і вибрати краще

Тип Використання електроенергії, кВт·год1 Час прогріву Площа, що опалюється, кв. м Вартість обладнання, гривень2
Повітряна опалювальна система3. 2,22 30–40 хвилин 20 64 0004
Інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» 1,44 10–15 хвилин 20 8598

Примітки:

1 — Приблизний результат рівня енерговикористання для прогріву літньої веранди площею 20 м2 до +15 °C протягом однієї години при температурі вуличного повітря 0 °C.
2 — Вартість обладнання з урахуванням ціни кріплень.
3 — При розрахунку врахований процес обігріву площі без необхідності підтримки заданої температури протягом довгого проміжку часу (понад 4 години)
4 — Орієнтовна ціна рециркуляційного встановлення без урахування необхідності монтажу жировловлювач.

Доступні обігрівачі

Білюкс У9000

25949 ГРН
0.0091 BTC

Середньохвильовий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20 метрів в театрах, будинках культури, спортивних залах, в цехах над кран-балками.

Білюкс У12000

27899 ГРН
0.0098 BTC

Опалення приміщень з високими стелями: від 8 до 20 метрів в театрах, будинках культури, спортивних залах, в цехах над кран-балками.

Білюкс У2000

7499 ГРН
0.0026 BTC

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підходить для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщень або відкритого майданчику кафе, бару, ресторану.

Білюкс У1500

6749 ГРН
0.0024 BTC

Енергозберігаючий прилад підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для барів, кафе, ресторанів.

Білюкс У6000

14999 ГРН
0.0053 BTC

Білюкс У6000 використовується для обігріву приміщень висотою від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагрівати площу до 60 кв. м.

Білюкс У4000

14549 ГРН
0.0051 BTC

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.