Святопреображенський Студитський монастир УГКЦ у Городку

Проблема

В більшості храмів постає проблема з опаленням. Оскільки там високі стелі, то прогріти храм традиційними способами вкрай складно. А ще складніше місце обігріву - це церковні хори. Теплу підлогу туди не проведеш. З тією ж проблемою зіткнулись і в Святопреображенському Студитському монастирі. Церковному хору було вкрай складно співати літургію при температурі 0 градусів.

Рішення

Оскільки температура необхідна тільки невеликий проміжок часу протягом дня та церковні хори відкриті до решти частини храму , то було прийнято рішення використати обігрівачі У 2000 для локального обігріву місця, де знаходяться люди. Обігрівачі монтували на стіни один напроти одного на висоті 3 м. Між обігрівачами до 4 м.

Результат

Вдалось локально підняти температуру до 15 С, що являється достатньою для співу хористів. Опалення включається за 15 хв до початку служіння, та вимикається в кінці. Таким чином опалення хорів обігрівачами Білюкс стало комфортним, ефективним та економічним варіантом для Святопреображенського Студитського монастиря УГКЦ у Городку.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.