Танцювальний клуб Глорія

Івано-Франківськ
Проекти
вул. Павла Тичини, 8А, оф. 249
(096) 273-92-20
Проблема

Обігрів танцювального залу 100м2, дві стіни зовнішні при чому зроблені повністю із радянських вікон. Тепловитрати в цьому приміщенні великі.

Рішення

Поставили в перший рік співпраці, 6 штук обігрівачів Б1000, бо був обмежений бюджет, хоча керівник танцювального клубу Глорія розумів, що потрібно більше, тобто 100 Вт на 1 м2 (10штук). На слідуючий сезон він добрав ще 4штуки Б1000, тобто загальна кількість обігрівачів на 100м2 - 10шт. Обігрівачі регулюються цифровим терморегулятором, з можливістю виставлення часу включення і температури розігріву залу.

Результат

Діти менше хворіють. Танцюють в теплому залі. здобувають більше чемпіонських кубків

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.