Прилад для економії електроенергії

Прилад для економії електроенергії

Прилади, які використовуються в кожному будинку

  • Прилади, які використовуються в кожному будинку, окремо споживають не так багато електрики, але підсумовуючи витрата приладів, які функціонують в «сплячому» режимі, можна отримати чималий рахунок до оплати.
  • Наприклад, режим «очікування» для програвача дисків становить 23 години, а для телевізора – 19 годин.
  • У цілому, це близько 10% загального споживання.
  • Візьміть за правило вимикати з розеток прилади, які не використовуєте – результат не змусить себе чекати.

Купуйте енергоефективні прилади

  • Не секрет, що прилади, що зійшли з конвеєра 20 років тому, є справжніми «руйнівниками», так як споживають енергії вдвічі більше.
  • Щоб уникнути зайвих витрат, краще купувати енергоефективні прилади.
  • Звичні прилади в будинку ми начебто використовуємо за призначенням.
  • Однак деякі нюанси дозволять вам істотно зменшити енерговитрати.

Прилад для економії електроенергії: особистий досвід

Ігор 57 років, Коломна

«Можу сказати відразу, що я спочатку був категорично проти встановлення обігрівачів невідомого для мене типу в будинку. Дружина наполягла – довелося погодитися … Чоловіки мене зрозуміють. Хтось їй розповів там, що ці диво-обігрівачі не тільки гріють добре, але і допомагають енергію економити. Як на мене – виглядали прилади як лампи денного світла, нічого особливого в них не було. Розібратися з монтажем вирішив сам – невелика наука.»

«Купили інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» в кінці опалювального сезону. До цього нас грів масляний радіатор, який я вважав найбільш надійною системою. На жаль, система стара, і не витримала багаторічної експлуатації. В кінцевому підсумку, в кінці лютого ми залишилися без тепла в будинку, а оскільки зима у нас лютує ще і весь березень, довелося купити нові системи. Взяли терморегулятор, щоб контролювати енергоспоживання.»

«Сподобалося відразу те, що інфрачервоний обігрівач розміщен на стелі, так як спотикатися об прилади на підлозі вже набридло. Виставив в двох кімнатах різну температуру: дружина – мерзлячка, тому їй поставив +22 градуси, а мені і +20 градусів цілком вистачило. Обігрівач час від часу вимикався, досягаючи вищої температурної точки.»

«Поступово ми звикли до тепла, яке походило згори. Головним позитивним моментом став той факт, що рахунок за електроенергію прийшов в два рази менше. Спочатку я думав, наплутали щось, але потім зрозумів, що справа все в інфрачервоному обігрівачі. Виявляється, з його допомогою можна дійсно заощадити гроші.»

«На виручені кошти ми купили ще один інфрачервоний обігрівач для дачі. Так я знайшов свій прилад, який допомагає мені економити електрику в будинку.

«Чари» приладів в будинку

Останнім часом багато користувачів стали використовувати для економії електроенергії в будинку багатотарифні лічильники. Зрозуміло, не вийде зменшити витрати в десять разів, тільки однією установкою лічильника.

Телевізор і комп’ютери працюють в «сплячому режимі», а холодильник взагалі цілодобово. Проте, можна заощадити, виправши білизну вночі, або попрацювавши на комп’ютері.