Подорожчання електроенергії в Україні: використовуй прилади класу А++ і не плати більше

Подорожчання електроенергії в Україні

Якщо подорожчання неминуче – використовуйте економні прилади класу А++

  • У рамках планового підвищення тарифів з вересня 2015 року збільшиться вартість електроенергії.
  • У залежності від обсягу споживання ціни зростуть на 25%. Таким чином, тариф для споживачів з обсягом не більше 100 кВт/год збільшиться до 45,6 коп за кіловат.

Господарям, які споживають електрику

  • Господарям, які споживають електрику в обсязі від 100 до 600 кВт/год, доведеться платити за вартістю 78,9 коп.
  • Нарешті, самим неекономним зі споживанням понад 600 кВт/год доведеться платити за все на 5% більше за вартістю 147,9 коп.
  • Чергове підвищення гряде через півроку, тобто в березні 2016.
  • До березня 2017 ціни на електроенергію поетапно зростуть до 122,83 коп за кіловат.

Компанія Білюкс рекомендує використовувати ситуацію, що склалася собі на благо, користуючись виключно приладами класу А++. Дана характеристика відноситься до приладів, які мають низьку енергоефективність.

Існує сім класів енергоефективності, кожен з яких має буквено-цифрове позначення. Категорії B, C, D – це техніка з середньою і високою енерговитратою. Зате А+ – це можливість заощадити до 25%, А++ – до 50%, А+++ – до 60%.

Важливо! Energy related Products – особлива директива, яка містить ряд вимог, спрямованих на зниження споживання первинних енергоносіїв до 20%, збільшення виробництва поновлюваних носіїв на 20%, зменшення вуглекислих викидів на 20%. Цільова програма «20-20-20» привела до заміни ламп розжарювання більш економічними світлодіодними і люмінесцентними джерелами світла в нашій країні.

Європейські стандарти нам під силу!

Пристрої, що відповідають певному рівню енергоеффектківності, мають маркування «СЕ». Компанія Білюкс не залишилася осторонь від технічного вдосконалення, і інвестувала великі кошти в проектування приладів. Довгострокова політика Білюкс сформована в корпоративній програмі під назвою «Переворот в опаленні: Збільшення ефективної економічності 2016».

Як раз в наступному році компанія відзначить одинадцятиріччя плідної діяльності. Використання інновацій направлено, в першу чергу, на досягнення певних результатів в охороні екології.

Білюкс скорочує викиди в процесі виробництва і під час експлуатації продукції до 20%. Крім того, компанія має намір знизити обсяги ресурсів шляхом зменшення ваги і розмірів до 20%. Окремо розглядаються технології з переробки пластмас і металів використаних виробів.

Екологічні ініціативи Євросоюзу стали для компанії Білюкс особливої планкою, яка дозволила зробити продукцію ще краще. Системи довгохвильового опалення будинку відзначені високими класами енергоефективності А++ і А+++. Щоб покупці зуміли оцінити не тільки економічність, але і дизайн виробів, компанія Білюкс розробила революційну новинку BIONIC.

Характеристики енергетичної ефективності – SEER і SCOP

Характеристики SEER і SCOP дають можливість виміряти споживання енергії в рік і ефективність щоденної експлуатації приладів. Крім того, дані параметри враховують температурні коливання і періоди очікування для отримання чіткої величини протягом опалювального або охолоджуючого сезону.

Зовсім недавно велика частина виробників використовувала коефіцієнти енергоефективності EER і COP. Щоб виміряти їх, була взята за стандарт температура зовнішнього повітря. Вимірювання проводилося при температурі +35 градусів для охолодження, при температурі +7 градусів – для нагріву.

Варто відзначити, що даний підхід мав певні недоліки: температурні точки не відповідали реальним умовам експлуатації, крім того, переваги систем, які можуть функціонувати з частковою продуктивністю, недооцінювалися покупцями.

Щоб компенсувати недоліки, вимірювання стали проводити при різних температурних режимах повітря з урахуванням кліматичної зони. Таким чином, були виділені три зони з розподілом градус-годин – холодна, середня і тепла.

Зверніть увагу! З січня 2013 року в країнах Європейського Союзу введено використання нового стікера, який розповідає про енергоефективність товару. Тепер коефіцієнти EER і COP змінилися сезонними значеннями SEER і SCOP, а така картина реально демонструє можливості обладнання в умовах євроклімату.

В процесі підготовки до опалювального сезону зверніть увагу на енергоефективні вироби компанії Білюкс. Всі консультації і розрахунки по вибору обладнання допоможуть зробити менеджери компанії абсолютно БЕЗКОШТОВНО!