Терморегулятор

Eberle-bilux-IMG_3973

Секретна схема терморегулятора

Скільки заощаджує терморегулятор?

 • До 30% електрики
 • До 10% газу
 • При температурі на вулиці з + 10град до – 10 град, економія зменшується в 3 рази!
 • Рекомендується також знижувати температуру в приміщенні до +15 град на ніч!

Схема терморегулятора

 • Подивитися відео підключення терморегулятора
 • Інструкція по установці терморегулятора зі схемами, стор.9
 • Зображення різних схем терморегуляторів

Прописні істини: терморегулятор і все про нього

Як заощадити витрати тепла для обігріву приміщень? Це питання перестало бути риторичним відколи були винайдені терморегулятори. Основним призначенням пристроїв є управління роботою електричних інфрачервоних систем опалення та теплої підлоги з підтриманням заданого температурного режиму. Інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» прекрасно працюють в тандемі з терморегуляторами.

Крім стабільності температурного режиму, терморегулятори забезпечать мінімальні енерговитрати. Виробничі площі, адміністративні будівлі, житлові приміщення – такий спектр застосування терморегуляторів. Настінні терморегулятори надійно справляються з управлінням обігрівачів.

Як вибрати терморегулятор?

Термостат з вбудованим датчиком слід розміщувати в такому місці, щоб забезпечити вільну повітряну циркуляцію. Щоб уникнути нагрівання теплом датчика, його краще встановлювати в горизонтальному положенні.

Альтернативою терморегулятора з вбудованим датчиком є пристрій з дистанційним управлінням. Такий прилад використовують в особливих випадках.

Використання терморегулятора з дистанційним датчиком потрібно:

 • Коли радіаторний терморегулятор закривається шторами
 • Якщо глибина радіатора перевищує 16 сантиметрів
 • У разі встановлення приладу в ніші
 • Коли ширина підвіконня перевищує 22 сантиметри, а відстань до радіатора – менше 10 сантиметрів
 • Для установки осі терморегулятора вертикально

Наприклад, якщо радіатор з термостатом закрити важкої шторою, відбувається ізоляція приладу від основної частини приміщення. Терморегулятор починає вимірювати температуру в обмеженій ділянці кімнати. Фахівці компанії «Білюкс» в деяких випадках радять використовувати терморегулятори з виносним датчиком для ефективної роботи інфрачервоних систем.

Експлуатація терморегулятора

По суті, Ви перекладаєте всю «відповідальність» за тепло в будинку на терморегулятор. Більше немає потреби контролювати опалювальні прилади на предмет своєчасного виключення. Автоматичне управління за допомогою термостатів – це можливість створення комфортного мікроклімату в будинку. За допомогою програмованого пристрою можна встановлювати температуру для конкретного часу і дати.

Завдяки системі інфрачервоного опалення, що складається з терморегуляторів і обігрівачів «Білюкс», існує можливість встановлювати температуру в кожній кімнаті, згідно перевагам членів сімейства. Наприклад, в багатокімнатної квартирі або заміському котеджі, де хтось постійно мерзне, а кому-то нестерпно жарко, така система просто незамінна. Інфрачервоні обігрівачі можуть застосовуватися в якості міжсезонної системи опалювання в оранжереях, зимових садах, котеджах.

Види терморегуляторів

 • Електромеханічні прилади використовують в приміщеннях, які потребують жорсткого температурного контролю. Варто відзначити простоту конструкції і легкість управління. Однак калібрування термостатів такого типу не перевищує п’яти градусів.
 • Електронні термостати застосовуються часто, завдяки високій точності вимірювання температури до 0,1 градуса. Перевагами приладу є безшумна робота і можливість прихованого монтажу. Взаємодіючи з керуючим таймером, допоможе значно заощадити енерговитрати.
 • Програмовані терморегулятори відрізняються інтелектуальним керуванням. Існує можливість запрограмувати тижневі або годинні цикли. На екрані можна побачити дані про температуру, час роботи системи, номер програми. Цифрові прилади ідеально поєднуються з інфрачервоними системами «Білюкс».
 • Прилади з датчиком вологості і регулюванням температури. Сфера використання даного виду термостатів: контроль воріт, сходів, водостічних труб, під’їзних воріт.
 • Найновішим словом в терморегулювання, є Wi-Fi терморегулятор керований через iPhone або Android. wi-fi терморегулятор biluxMobile Comfort System змінює традиційні уявлення про роботу електричних систем опалення З системою wi-fi терморегулювання інфрачервоний обігрів стає абсолютно невидимим: інтерфейс управління тепер знаходиться в смартфоні або в планшеті користувача, а терморегулятор MCS можна змонтувати в непомітному місці, наприклад за меблями.

P.S. Щоб купити терморегулятор, звертайтеся до наших фахівців.