ТМ «Білюкс» в Україні виповнюється 6 років.

У серпні цього року торгова марка «Білюкс» в Україні відсвяткувала шестиріччя своєї діяльності. Пропонуємо клієнтам і замовникам приєднатися до святкування цієї знаменної дати! ТМ «Білюкс» на честь дня народження пропонує знижку на весь ряд продукції в розмірі 7%. Акція буде діяти до кінця серпня. Напевно ця святкова подія надовго запам’ятається покупцям і партнерам!

6 років – період становлення, за який ми зуміли досягти багато чого. В даний момент на Україні є п’ять представництв компанії в п’яти регіонах країни – Києві, Харкові, Полтаві, Чернігові і Донецьку. У різних регіонах країни функціонують сім офісів – магазинів. Також в Луганську, Львові та Дніпропетровську працюють ексклюзивні дилери. В цілому, понад сто дилерів взаємодіють з ТМ «Білюкс», щодня допомагаючи покупцям в підборі економних систем стельового опалення.

За шестирічний період компанія налагодила виробництво довгохвильових опалювальних систем, створюючи нові моделі. Продукція товарної лінійки вже довгий час радує якістю і функціональністю багатьох замовників. Не можна не відзначити особливу роль запатентованої технології безгвинтового з’єднання електрокабелю WAGO, яка лягла в основу обігрівачів другого покоління «Vital Rays».
Жаростійке клемне з'єднання ВАГО в Білюкс

Це ноу-хау і моделювання розширення металу під впливом тепла за допомогою комп’ютера збільшили надійність і безпеку обігрівачів на відміну від попередніх систем. Система Білюкс1000 стала найбільш популярною в побутовому опаленні. Запити промислового опалення, локального і основного, можна задовольнити за допомогою систем з відкритим теном – У6000, У4000. Висота підвісу обігрівачів до 12 метрів.

ТМ «Білюкс» допоможе створити комфорт в офісі, будинку, на виробництві, використовуючи контроль витрати електроенергії і автоматичні системи обігріву.

Ключовою подією в житті компанії стало участь в інженерно-будівельному форумі України, присвяченому опаленню FORUM.TRUBA.UA. Компанія «Білюкс» виконувала почесну роль консультанта розділу.
Енергоефективність і енергозбереження

Участь у багатьох виставках, у тому числі, заході «Енергоефективність та енергозбереження – 2011» в Києві від Харківської Торгової Палати, дозволило нашій компанії продемонструвати новинки дизайну обладнання. Інновації та зміни продукції Білюкс гідно зуміли оцінити іноземні учасники конференції і гості з України.
Революційний довгохвильовий інфрачервоний стельовий обігрівач

Ми чекаємо ваших дзвінків, візитів в офіс! Замовляйте самі економічні системи опалення для офісу, будинку, виробництва і отримуйте приємні знижки. Чекаємо Вас в «Білюкс»!

Стати дилером Билюкс™ ›››