Торгові павільйони на ринку в м. Городок

Проблема

В торгових павільйонах на ринку не передбачено опалення взагалі. Кожний власник як міг , так і грівся. Але через ніч знову всі стіни остивали. Обігрівачі , які переважно ставились на підлогу, заважали як працівникам, так і покупцям. Прикріпити обігрівачі на стіну не доцільно, оскільки вони забирають торгову площу, яка має використовуватись максимально, оскільки орендна плата не мала.

Рішення

Для вирішення питання обігріву приміщення не за рахунок торгових площ було використано інфрачервоні довгохвильові обігрівачі Білюкс. Обігрівачі кріпляться до стелі та не займають місця на стінах, також не заважають на підлозі. На ніч температура підтримується на рівні + 10 С, а в робочий час - + 15 С + 20 С (за вподобанням власника приміщення ).

Результат

Опалення обігрівачами Білюкс вирішило 3 основні аспекти для торгових павільйонів на ринку : 1. Стабільна комфортна температура 2. Не займаються торгові площі 3. Економність використання

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.