ТОВ Гідравліка Захід

Проблема

Виробничий цех загальною площею 713 м2. Рашіше використовувалось опалення твердопаливним котлом. При висоті стелі 5,9 м, температура в приміщенні в зимовий період не піднімалась вище + 7. А цього було не достатньо для комфортної роботи працівників.

Рішення

Розрахували систему опалення ТМ Білюкс. Встановлено обігрівачі на висоті 4,5 м . Використано моделі П 2000 та П 3000, а також Б 1350 в їдальні.

Результат

Температура в приміщенні сягла +15 - +17, що цілком відповідає потребам замовника.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.