Який краще обігрівач для квартири?

який обігрівач вибрати

Маючи навіть найякіснішу систему опалення, нерідко потрібен додатковий помічник – обігрівач. Необхідно чітко розібратися, який купити обігрівач для тих чи інших цілей. Який обігрівач краще впорається в якості автономної системи обігріву при аварійному відключенні або перебоях в центральному опалюванні. А який обігрівач краще купити при недостатній тепловіддачі.

Існує велика безліч видів систем обігріву. Для того, щоб якісно і економно використовувати прилад і зрозуміти який обігрівач вибрати, необхідно ознайомиться з їх перевагами і відмінностями між ними.

Масляні обігрівальні пристрої

Обігрівач цього типу працює за допомогою великого нагріву мінеральної олії. У різних моделях різне число секцій, що дає можливість вибрати обігрівач для будинку, який краще підійде для габаритів приміщення. Якщо ж поставити питання, який обігрівач вибрати для квартири, в якій живе маленька дитина, – відповідним стане прилад з наявністю термостата, оскільки вони вважаються безпечнішими.

Безшумне конвекторне опалення

В цілому, це компактні обігрівачі, які краще всього впишуться в інтер’єр, і чия робота безшумна. Цей вид має регулятор температурного рівня і термостат. Зрозуміло, який обігрівач краще для квартири, – обладнаний термостатом з градусним градуюванням (електронний), для завдання точного температурного значення.

Фахівці з’ясували який обігрівач купити додому для безпечного використання – поза сумнівом конвекторний, адже його корпус не нагрівається понад 90°С. Вирішене питання і з тим, який краще купити обігрівач для економії електрики – той же конвектор. Для тих, хто бажає встановити безпечний обігрів у ванній кімнаті і не розуміють який обігрівач краще вибрати для цих цілей, ми рекомендуємо моделі з вологозахищеним корпусом.

Які обігрівачі краще для швидкого нагріву – тепловентилятори

Пристрій тепло вентилятора складається з елементу нагріву, на який дме вентилятор, і розігріте повітря досить швидко нагріває приміщення. Існує декілька типів термо-вентеляторов, що відрізняються розміщенням на столі, на підлозі або на стіні. Від цілей використання і залежить який краще купити обігрівач для квартири.

Недоліком такого пристрою є його шум, який особливо відчувається в нічний період. Такий прилад непідходящий людям, що страждають порушеннями сну. Який обігрівач краще купити для обігріву кімнати у такому разі?

Обігрівачі інфрачервоного типу

Якщо Ви ще не вирішили, який купити обігрівач для квартири – зверніть свою увагу на інфрачервоний обігрівач. Це безшумний, енергоефективний прилад, відмінністю якого є те, що він нагріває предмети, що віддають тепло, а не саме повітря. До того ж вони швидко нагрівають кімнату, не спалюють повітря, досить зручні і компактні, а також пожежабезпечні. Здавалося б, питання, який обігрівач вибрати для будинку, вирішене, але є декілька нюансів. Це немала ціна приладу і безліч підробок на ринку.

Ми з’ясували, який обігрівач краще для будинку в якості постійного опалення – конвекторний і масляний, який обігрівач купити для швидкого прогрівання – тепловентилятор, а який краще обігрівач для безпечного використання – інфрачервоний.

Сподіваємося, що ми допомогли Вам розібратися які обігрівачі краще для будинку. Тепер те, який обігрівач купити в квартиру залежить тільки від Ваших переваг і цілей його використання.