Опалення будинку

Ви можете вибрати, самостійно розрахувати скільки і яких пристроїв знадобиться для приміщення, а ми продамо і доставимо обігрівач. На жаль, так ми не зможемо гарантувати, що все вийде і буде працювати як треба: щоб уникнути помилок і отримати допомогу в розрахунках і установки, зверніться до представника.

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Для дому

Білюкс Чорний Б1350

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Вивчити і замовити за 3799 гривень

Білюкс Б1000

3199 ГРН
0.0303 BTC

Система обігрівачів Б1000 ефективна в якості основного, однозмінного або додаткового опалення в закритих приміщеннях з висотою стелі до 5 м, якщо висота їх підвісу на стелі до 3,5 м.

Білюкс Б600

2399 ГРН
0.0227 BTC

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Bionic Б1350

3999 ГРН
0.0378 BTC

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

3599 ГРН
0.0341 BTC

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1350

3299 ГРН
0.0312 BTC

Побутовий прилад Б1350 - лідер з продажу 2017 року категорії «Опалення мереж магазинів» в Україні. Невелика доплата у вартості дає виграш в потужності на 30%, якщо порівнювати Б1350 і Б1000.

Промислові

Білюкс П2400

5299 ГРН
0.0501 BTC

Коли висота стель в приміщенні досягає 12 метрів, то опалювати приміщення традиційними засобами стає складно - стане в нагоді П2400. Установка проводиться на стелі, арматурі освітлювальних систем, або за допомогою підвішування на троси.

Білюкс П2000

5199 ГРН
0.0492 BTC

Перша модель промислової серії. Завдяки однофаз підключенню часто використовується і в побутових приміщеннях.

Білюкс П3000

6999 ГРН
0.0662 BTC

Для приміщень з висотою стель до 15 метрів максимально, промислові обігрівачі П3000 можуть стати економною і екологічною системою опалення.

Для вулиці

Білюкс У9000

Новинка 2017 вуличному та промисловому опаленні. Cредневолновий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

Вивчити і замовити за 14699 гривень

Білюкс У12000

15799 ГРН
0.1495 BTC

Опалення приміщень з високими стелями, від 10-ти до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

EBERLE RTR-E XX21

799 ГРН
0.0076 BTC

Кімнатний термостат EBERLE RTR-E ХХ21 - типові пристрої, що використовуються в якості одного з компонентів управління системою центрального опалення і стельового опалення.

Білюкс У4000

8199 ГРН
0.0776 BTC

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.

Білюкс У6000

8399 ГРН
0.0795 BTC

Билюкс У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагріти площа до 60 кв м.

Білюкс У1500

4099 ГРН
0.0388 BTC

У лінійці вуличних інфрачервоних обігрівачів Білюкс в 1500 є молодшою ​​моделлю. Енергозберігаючий пристрій підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для кафе, барів, ресторанів.

Білюкс У2000

4199 ГРН
0.0397 BTC

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підійде для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщення або відкритого майданчика кафе, бару, ресторану.

Теплорозрахунок

Переваги ІЧ-обiгрівача

опалення домуОпалення будинку електрикою - альтернативний спосіб для нагріву повітря і терморегуляції в приміщенні. Багато шукають способи заощадити на комунальних послугах, і при цьому не мерзнути в холодну пору року. До того ж, більшість альтернативних методів обігріву вимагають великих вкладень коштів, і спеціальних умов і навичок для установки. Інфрачервоні прилади - найекономічні системи для опалення будинків. Цього вдається досягти, тому що таке опалення для будинку максимально ефективне, а обладнання працює дуже продуктивно.

Довгохвильові обігрівачі останнім часом вважаються найекономічнішими обігрівачами для будинку. І багато тестів це підтверджує. Економне опалення електрикою стає можливим завдяки принципу роботи ІЧ-пристроїв. При такому способі опалення електрикою відбувається нагрів не самого повітря, а поверхонь. Пристрій працює як сонце. При цьому, таке опалення в будинку ще і дуже безпечне. Адже наші економічні електричні обігрівачі не тільки здатні заощадити кошти і знизити витрати на комуналку, але і забезпечити пожежну безпеку. Пристрої забезпечені термостатами, які самі регулюють температуру повітря. Також наш обігрівач економічний автоматично відключається, і може бути встановлений потрібний режим роботи. Економічні системи опалення виправдовують себе не тільки при використанні їх в житлових будинках і квартирах, але і не житлових приміщеннях великою площею: магазинах, складах, фермах, СТО. Така економічна система опалення окупиться сповна. Якщо за допомогою наших ІЧ-приладів організувати опалення будинку електрикою, ціна за сам пристрій і вартість оплати електроенергії будуть менше, ніж при опаленні приміщення газом або іншими електроприладами. Адже саме наші ІЧ-прилади можна назвати економічними обігрівачами. Їх легко встановити, просто експлуатувати, і не потрібні спеціальні навички для обслуговування та догляду.

Як отримати максимальний ефект

опалення дому електрикоюЩоб забезпечити дійсно економічне опалення будинку електрикою за допомогою нашого ІЧ-обладнання, потрібно забезпечити прилад правильним монтажем, розташуванням. Економічне опалення будинку буде можливо, якщо вибрати відповідний по потужності, площі та розміром обігрівач. Опалення будинку буде гарантовано економічно вигідним, якщо обігрівач розташувати на стелі, паралельно з підлогою. Так буде досягнута максимальна температура, як від променів сонця в зеніті. Економне електричне опалення з використання ІЧ-пристроїв також можливо завдяки тому, що у устаткування низька інерційність. Він швидко нагріває приміщення, і довго підтримує досягнуту температуру.

Економне опалення будинку буде також гарантовано, якщо дотримуватися всіх технічних рекомендацій при установці інфрачервоних обігрівачів, витримувати встановлені відстані, зазори. Тому, якщо шукаєте альтернативні варіанти, для того, щоб забезпечити економний обігрів будинку, то наші середньохвильові і довгохвильові інфрачервоні обігрівачі - відмінна можливість для того, щоб заощадити кошти, і додати затишку і комфорту. Опалення електричне нiколи ще не було на стільки доступним, вигідним і зручним. До того ж, є багато різних моделей ІЧ-пристроїв, щоб забезпечити економне опалення. Ви може вибрати відповідний для вас за площею, за потужністю, за розміром, за функціональними можливостями прилад. Так процес обігріву буде максимально ефективним і економічно вигідним. Ми надамо вам професійні консультації, забезпечимо інформацією, і допоможемо обрати найбільш відповідний у вашому випадку варіант.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?