Опалення будинку

Ви можете вибрати, самостійно розрахувати скільки і яких пристроїв знадобиться для приміщення, а ми продамо і доставимо обігрівач. На жаль, так ми не зможемо гарантувати, що все вийде і буде працювати як треба: щоб уникнути помилок і отримати допомогу в розрахунках і установки, зверніться до представника.

Гарантуємо тепло за встановлення обігрівачів представниками

Для магазину, офісу та дому

Білюкс Б1350

Новинка 2017. Побутовий прилад Б1350 в чорному корпусі і з чорної пластиною. Одночасне фарбування і анодування пластини збільшує коефіцієнт випромінювання на 17%. Таким чином, можна говорити про найбільшу ефективність чорного Білюкс серед всієї побутової лінійки.

Вивчити і замовити консультацію

Білюкс Б600

Досить увімкнути інфрачервоний пристрій, як через короткий час в приміщенні стане тепло. Рекомендується використовувати Б600 в кімнатах, де висота стелі не менше 2,2 і не більше 3 метрів.

Білюкс Bionic Б1350

Дизайнерський обігрівач створений для ефективного опалення з стелі не дуже високих побутових приміщень. З максимальним комфортом і економією. Найефективніше стельових обігрівачів з плоскою пластиною на 20%

Білюкс Шаттл Б600

Дизайнерська модель - для дитячих кімнат, магазинів дитячих іграшок, авіамоделістів і просто неординарних людей.

Білюкс Б1000

Чорна пластина Б1000 збільшує теплове випромінювання на 17% при однаковому споживанні енергії в порівнянні зі звичайною. Вплив інфрачервоного обігрівача на людину: чим довший хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач серії "А", "Б" і "П" використовується як система опалення в закритих приміщеннях, де постійно перебувають люди.

Промислові

Білюкс П2400

Коли висота стель в приміщенні досягає 12 метрів, то опалювати приміщення традиційними засобами стає складно - стане в нагоді П2400. Установка проводиться на стелі, арматурі освітлювальних систем, або за допомогою підвішування на троси.

Білюкс П2000

Перша модель промислової серії. Завдяки однофаз підключенню часто використовується і в побутових приміщеннях.

Білюкс П3000

Для приміщень з висотою стель до 15 метрів максимально, промислові обігрівачі П3000 можуть стати економною і екологічною системою опалення.

Для вулиці

Білюкс У9000

Новинка 2017 вуличному та промисловому опаленні. Cредневолновий інфрачервоний обігрівач У9000. Опалення приміщень з високими стелями до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

Вивчити і замовити консультацію

Білюкс У12000

Опалення приміщень з високими стелями, від 10-ти до 20-ти метрів у театрах, будинках культури, спортзалах, в цехах над кран балками.

EBERLE RTR-E XX21

Кімнатний термостат EBERLE RTR-E ХХ21 - типові пристрої, що використовуються в якості одного з компонентів управління системою центрального опалення і стельового опалення.

Білюкс У4000

Вуличний обігрівач ефективний і на відкритому повітрі, і в приміщенні. Можна використовувати У4000 в якості основного джерела тепла або для локального обігріву.

Білюкс У6000

Билюкс У6000 використовується для опалення приміщень з висотою стелі від 5 до 20 метрів. В якості єдиного джерела тепла може нагріти площа до 60 кв м.

Білюкс У1500

У лінійці вуличних інфрачервоних обігрівачів Білюкс в 1500 є молодшою ​​моделлю. Енергозберігаючий пристрій підходить для обігріву майданчиків на відкритому повітрі, а також може стати джерелом локального тепла для кафе, барів, ресторанів.

Білюкс У2000

Модель з лінійки вуличних обігрівачів, яка підійде для організації локального тепла, а також основного способу опалення приміщення або відкритого майданчика кафе, бару, ресторану.

Теплорозрахунок

Переваги ІЧ-обiгрівача

опалення домуОпалення будинку електрикою - альтернативний спосіб для нагріву повітря і терморегуляції в приміщенні. Багато шукають способи заощадити на комунальних послугах, і при цьому не мерзнути в холодну пору року. До того ж, більшість альтернативних методів обігріву вимагають великих вкладень коштів, і спеціальних умов і навичок для установки. Інфрачервоні прилади - найекономічні системи для опалення будинків. Цього вдається досягти, тому що таке опалення для будинку максимально ефективне, а обладнання працює дуже продуктивно.

Довгохвильові обігрівачі останнім часом вважаються найекономічнішими обігрівачами для будинку. І багато тестів це підтверджує. Економне опалення електрикою стає можливим завдяки принципу роботи ІЧ-пристроїв. При такому способі опалення електрикою відбувається нагрів не самого повітря, а поверхонь. Пристрій працює як сонце. При цьому, таке опалення в будинку ще і дуже безпечне. Адже наші економічні електричні обігрівачі не тільки здатні заощадити кошти і знизити витрати на комуналку, але і забезпечити пожежну безпеку. Пристрої забезпечені термостатами, які самі регулюють температуру повітря. Також наш обігрівач економічний автоматично відключається, і може бути встановлений потрібний режим роботи. Економічні системи опалення виправдовують себе не тільки при використанні їх в житлових будинках і квартирах, але і не житлових приміщеннях великою площею: магазинах, складах, фермах, СТО. Така економічна система опалення окупиться сповна. Якщо за допомогою наших ІЧ-приладів організувати опалення будинку електрикою, ціна за сам пристрій і вартість оплати електроенергії будуть менше, ніж при опаленні приміщення газом або іншими електроприладами. Адже саме наші ІЧ-прилади можна назвати економічними обігрівачами. Їх легко встановити, просто експлуатувати, і не потрібні спеціальні навички для обслуговування та догляду.

Як отримати максимальний ефект

опалення дому електрикоюЩоб забезпечити дійсно економічне опалення будинку електрикою за допомогою нашого ІЧ-обладнання, потрібно забезпечити прилад правильним монтажем, розташуванням. Економічне опалення будинку буде можливо, якщо вибрати відповідний по потужності, площі та розміром обігрівач. Опалення будинку буде гарантовано економічно вигідним, якщо обігрівач розташувати на стелі, паралельно з підлогою. Так буде досягнута максимальна температура, як від променів сонця в зеніті. Економне електричне опалення з використання ІЧ-пристроїв також можливо завдяки тому, що у устаткування низька інерційність. Він швидко нагріває приміщення, і довго підтримує досягнуту температуру.

Економне опалення будинку буде також гарантовано, якщо дотримуватися всіх технічних рекомендацій при установці інфрачервоних обігрівачів, витримувати встановлені відстані, зазори. Тому, якщо шукаєте альтернативні варіанти, для того, щоб забезпечити економний обігрів будинку, то наші середньохвильові і довгохвильові інфрачервоні обігрівачі - відмінна можливість для того, щоб заощадити кошти, і додати затишку і комфорту. Опалення електричне нiколи ще не було на стільки доступним, вигідним і зручним. До того ж, є багато різних моделей ІЧ-пристроїв, щоб забезпечити економне опалення. Ви може вибрати відповідний для вас за площею, за потужністю, за розміром, за функціональними можливостями прилад. Так процес обігріву буде максимально ефективним і економічно вигідним. Ми надамо вам професійні консультації, забезпечимо інформацією, і допоможемо обрати найбільш відповідний у вашому випадку варіант.

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?