Система опалення Білюкс на заводі серветок

Харків
Проекти
вул. Академіка Павлова 120 (колишн. ТАРГЕТ)
(095) 555-44-44
Проблема

Завод з виготовлення серветок довгий час користувався газовим опаленням, але їх не влаштовувала якість й економічні витрати. Вирішили спробувати сучасне опалення з більш високими показниками якості та меншою витратою, таким чином звернулися до обігрівачів Білюкс.

Рішення

Оскільки на заводі потрібно безперервне опалення, то вирішили встановити інфрачервоні обігрівачі Білюкс промислової серії, а саме П4000 по всій площі приміщення.

Результат

Приємно були здивовані якістю та економією в опаленні, тому повністю відмовилися від газових установок і перейшли виключно на електричне опалення.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.