Білюкс У9000

Теплорозрахунок

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?

Замовити консультацію по телефону

Технические характеристики
Мощн. номинал, Вт.
9000
Напряжение, В
400/50
Габ.разм., мм
1930/622/80,5
Отоп.м2 (основное)
до 90
Высота подвеса на стене, м
4-6
Высота подвеса на потолке, м
4,5-20
Гарантия, мес
12
Вес, кг
30,6
Предназначение обогревателя

Cредневолновый обогреватель У9000. Сильный поток тепла и хороший спектр рассеивания — отличительные черты Билюкс У 9000. Поэтому он используется не только для обогрева по зонам, но и в качестве основного источника тепла.

Обогреватель Билюкс У 9000 монтируется жестко к потолку или крепится на декоративных цепях или тросе. Устанавливать ИК-нагреватель нужно параллельно полу — так производительность равна 100%. Если же имеются особенности в планировке и конструкции помещения, Билюкс У 9000 можно разместить под углом. Но в этом случае потеря КПД составит около 30%. Установка производится с помощью специального крепежа.

При эксплуатации Билюкс У 9000 нужно соблюдать меры предосторожности. Температура на тене обогревателя равна 600 градусам, на корпусе — около 60. не прислоняйтесь и не накрывайте прибор

Объекты использования
  • Театры, спортзалы, тенисные корты
  • Цеха с кран балками, ангары, склады
  • Уличные кафе, сцены, зоны у бассейнов

Теплорозрахунок

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.