Партнерство в Україні по опаленню

Партнерство в Україні по опаленню

Завдяки зростанню продажів, знижка для дилерів зростає

  • Завдяки зростанню продажів, знижка для дилерів зростає.
  • Продавець має можливість отримати право ексклюзивних продажів у власному регіоні.

Улюблена справа приносить дохід і задоволення

  • Серед моїх клієнтів – заводи, стадіони, магазини, кафе, школи.
  • Зрозуміло, багато приватних замовників зуміли створити в будинку або квартирі сприятливий клімат, саме з Білюкс.
  • Так я знайшов свою улюблену справу, яка приносить мені не тільки дохід, а й задоволення.

Григорій, 29 років, Одеса

«Почну з головного: завдяки, співпраці з Білюкс, мені вдалося непогано заробити. За чотири роки плідної праці в системі інфрачервоного опалення, я отримав достатньо грошей, щоб зібрати на квартиру в центрі міста. Тому не з чуток можу сказати, що справа ця досить прибуткова.»

«Якщо ви шукаєте галузь для вкладень і власного бізнесу, то варто звернути увагу саме на цей інноваційний сегмент. Крім того, в силу обставин, що склалися в нашій країні, питання опалення більш ніж актуальне, тому складнощів з продажами виникати не повинно. Але, про все по порядку.»

Як все починалося

«Чотири роки тому я залишився без роботи, звільнившись зі скорочення з гіпермаркету. В принципі, досвід продажів у мене був колосальний, але шукати подібну посаду в іншому магазині бажання не було. Хотілося почати свою справу. Правда, я розумів, що це зажадає деяких вкладень. Якісь заощадження у мене були, тому я став придивлятися до нових товарів на ринку.»

«Звернув увагу на вітчизняного виробника Білюкс, що займається випуском довгохвильових інфрачервоних обігрівачів в Харкові. Вразив тривалий термін служби продукту. Ця характеристика для покупців не менш важлива, ніж вартість товару. Я вирішив ризикнути і зайнятися продажем цікавою для мене продукцією, яка повинна бути актуальна на ринку.»

«Заповнив заявку із зазначенням потрібної інформації прямо на сайті компанії. Після підтвердження даних і дзвінка менеджера придбав дилерський комплект Білюкс, що складається з пірометра, тена, технічної документації, презентаційного стенду і п’яти обігрівачів. Тепер, коли у мене була можливість на власному досвіді перевірити правдивість слів менеджерів Білюкс, я вдався до експериментів із обладнанням.»

Інфрачервоні експерименти, або Як я знайшов своє призначення

«Додатково вивчив інформацію про передачу тепла за допомогою ІЧ-хвиль. Виробники просто молодці! Я навіть почав пишатися, що приєднався до такої гідної компанії. Там, де не можна використовувати інші типи опалення, через високу вологість повітря або небезпеки загоряння, можна використовувати інфрачервоні стельові системи.»

«Школи та дитячі садки із задоволенням купують електричні обігрівачі, розміщені на стелі: туди маленькі непосиди точно не доберуться! Завдяки наявності санітарно-гігієнічного висновку, стало можливим пропонувати Білюкс в лікарнях, поліклініках, санаторіях. Вивчивши всі галузі, де потрібне опалення, я не знайшов жодної, де не можна б було використати обігрівачі інфрачервоні. Робота буквально кипіла, і незабаром мені вдалося не просто повернути вкладені інвестиції, а збільшити їх неодноразово.»

Побутові або промислові?

«Спочатку більше продавалися обігрівачі з побутової лінійки – Б1000, Б1350 для стель не більше 3,5 метрів. Таке обладнання було затребуване у дачників, мешканців приватних будинків, власників магазинів. Незабаром довелося поповнити запаси і зразками з промислової і вуличної лінійок. П2400 і П3000 купували для промислових об’єктів, ангарів, складів, а серію У часто використовували як додаткове локальне опалення.»

«За допомогою вуличних обігрівачів власники ресторанів і кафе змогли «продовжити» сезон виносної торгівлі: відвідувачі із задоволенням проводили час на свіжому повітрі, не дивлячись на осінньо-весняну температуру. Залежно від площі, використовували моделі У2000, У4000, У6000. Співпраця з Білюкс – дуже вигідне рішення.»