Такий корисний і економний інфрачервоний обігрів

Чим корисний інфрачервоний обігрів

Щоб зігрітися, не всі засоби хороші… Що раніше використалися китайські масленики, запалювалися досить просто, проте «накручували» лічильники. Прихід холодів народжує цілком природне бажання зігрітися, але при цьому не зашкодити власному здоров’ю і заощадити свій капітал.

Вищевикладеним вимогам відповідають системи інфрачервоного обігріву. Довгохвильовий променистий обігрів найбільш економічний. Завдяки інноваційній технології, інфрачервоні обігрівачі передають тепло предметам і людині, не спалюючи кисень. При цьому температурний режим в області стелі та підлоги практично не відрізняється.

Конвекторні обігрівачі спочатку гріють повітря, а потім тільки дозволяє зігрітися людському організму. Потоки повітря піднімаються вгору, змішуючись з пилом, що дуже шкідливо для дихальної системи. По суті, нагрівається виключно стельова зона, а область мешкання людини залишається непрогрітою. Змішування гарячого повітря з пиловими шарами може привести до розвитку алергічних і астматичних захворювань.

Чим вище стеля, тим дорожче буде обігрів приміщення за допомогою конвекторних систем. Проблема особливо актуальна для великих промислових об’єктів, складів, спортзалів, басейнів.

У чому вигода застосування інфрачервоного опалення?

  • Економія. Інфрачервоний обігрів в порівнянні з конвективним економічніше на 25%. На промислових підприємствах існує можливість заощадити до 80% власних ресурсів. Більш ніж вагомий аргумент, чи не так?
  • Локальне опалення. Якщо стоїть завдання обігріти робоче місце, то інфрачервона система з легкістю впорається з нею. Поки конвектор буде розпорошувати тепло даремно, інфрачервоний обігрівач буде гріти тільки конкретну зону в приміщенні.
  • Швидке нагрівання. Променистий інфрачервоний обігрівач починає гріти відразу після включення. Завдяки терморегулятору, можна відключити обігрів на час обідньої перерви або вихідних.
  • Комфортні відчуття. . Людина, що знаходиться під впливом ІЧ-променів, відчуває тепло на 2-3 градуси більше, ніж насправді. Інфрачервоні промені допомагають розслабитися і заспокоїтися, тому така система релаксу знадобиться в кожному будинку.
  • Безшумність роботи. . Під час роботи обігрівачів відсутні вібрації, гудіння і інші настирливі шуми. Додатково до всього, ІЧ-система не виробляє продуктів згоряння. Опалювальні конвектори потребують вентиляції, а потоки холодного повітря і є причиною звукових «перешкод».
  • Простота установки. Інфрачервоні системи просто монтувати на стіну або стелю. Обігрівачі Білюкс можна відрегулювати на свій розсуд: запатентоване кріплення продукції дозволяє змінювати напрямок теплого потоку.