“Вбивця котлів” на Аква-Терм 2018

15-го травня у Києві стартувала 20-та ювілейна виставка “Аква-Терм”, де Білюкс представила свій стенд із новинками сезону та моделями, що ніколи не вийдуть із моди. Ми раді були представити на суд спеціалістів у галузі опалення свою продукцію і дуже раді, що її змогли гідно оцінити.

У тому числі, і ви – ті, задля кого ми невтомно вдосконалюємось кожен день. Нам було дуже приємно зустріти стільки зацікавлених у енергоефективності людей, що все частіше обирають для опалення приміщень різного призначення обігрівачі Білюкс, а не котли, кондиціонери чи теплові пушки.

Спеціалісти Білюкс завжди раді приймати участь у подібних заходах, перш за все тому, що нам приємно бачити обличчя задоволених клієнтів, які звертаються до нашої продукції знову і знову; нам важливо вкорінити у свідомості українців можливість альтернативно та економно принести у свою оселю тепло; ми відкриті до спілкування та побажань.
І кожен раз ми бачимо все більше зацікавлених облич, що не готові руйнувати свій будинок заради встановлення складної системи труб, більше підприємців, що обирають дійсно вигідний та надійний спосіб опалення.
Саме завдяки ним ми можемо впевнено заявити: Білюкс – вбивця котлів і ваш особистий охоронець на варті економії!
Дякуємо, що ви з нами!
А виставка триває до 18-го травня і у вас ще є можливість зустрітись із Білюксом біля стенду під номером 3U-E2-11, що буде знаходитись біля головного входу у вуличній зоні.
Адреса “Аква-Терм Київ”: Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15.