Вентиляція при інфрачервоному опаленні

Опалення вентиляція спортзалу

Розрахунок опалення, вентиляції та кондиціонування (ОВК):

 • Повна наукова стаття про розрахунок енергоефективних системах ОВК що дозволяють скоротити експлуатаційні енерговитрати від 30 до 75%
 • При комплексному підході і оптимізації витрат на вентиляцію розрахункове теплове навантаження систем інфрачервоного опалення відрізняється, як правило, в меншу сторону від навантаження традиційних систем повітряного опалення при правильному їх влаштуванні на 15-20 %

Ефективна чи вентиляція без кондиціонування?

 • Так, наприклад Масандрівський палац імператора Олександра III розташований в Верхній Масандрі на Південному березі Криму, за рахунок правильно спроектованих вентиляційних каналів і взимку і влітку підтримує комфортну температуру без кондиціонерів вже більше 100 років!

Від традиційних конвективних опалювачів – до інноваційних інфрачервоних!

Чому коли мова йде про оптимальну вентиляцію приміщення, замовники віддають перевагу інфрачервоним системам. Проектування ІЧ-систем має характерну особливість: комфортна температура повітря в приміщенні досягається за допомогою нагрівання поверхні і предметів, а не повітря.

На відміну від інших систем, інфрачервоні пристрої «Білюкс» не викликають циркуляції повітря, тому їх можна поєднати з будь-якими вентиляційними системами. Крім того, обігрівачі перешкоджають «роздуванню» мікробів і частинок пилу по кімнаті, тому такий спосіб опалення допоможе Вам подбати про здоров’я. Вентиляція в палаці

Завдяки особливостям пристрою інфрачервоних систем, тепловтрати зменшуються: температура повітря під стелею буде нижче, ніж при використанні інших обігрівачів. Зазвичай, гаряче повітря прямує вгору, поступово огортаючи інший простір. В результаті доводиться чекати, поки не прогріється весь об’єм приміщення.

На замітку промисловцям і власників спортзалів

Обігрів приміщень з високими стелями – складне завдання. Щоб створити комфортний температурний режим в торговому приміщенні, на складі, в ангарі або спортзалі, будуть потрібні чималі енерговитрати. Не варто експериментувати з прогріванням повітря конвективним способом! Це дорого і нераціонально! Інфрачервоні системи «Білюкс» легко поєднати з будь-якої існуючої системою вентиляції, в тому числі, в приміщенні, де є протяги і низька теплоізоляція.

Дихайте на повні груди!

Напевно Ви звертали увагу на те, як важко дихається в приміщенні, опалювальному за допомогою твердого палива або радіаторів. Причиною тому є згоряння мікроорганізмів і частинок пилу в повітрі при зіткненні з джерелом тепла. Робота інфрачервоних систем не пов’язана з циркуляцією повітря, тому погіршення якості повітря не настає, так само, як і появи неприємного запаху гару. Щоб правильно розрахувати опалення і вентиляцію для конкретного приміщення, буде потрібна допомога фахівців.

Що потрібно для розрахунку вентиляції та інфрачервоного опалення?

 • План будівлі із зазначенням поверховості і розмірів
 • Схема розрізу і висоти поверхів
 • План орієнтації по сторонах світу
 • Вид склопакетів, щоб визначитися з видом вентиляції
 • Розміри віконних конструкцій і їх розташування
 • Розмір дверних конструкцій із зазначенням ступеня утеплення
 • Детальний план зовнішніх стін
 • Товщина покрівлі, матеріал, план горищного приміщення
 • Вимоги до кліматичних умов в приміщенні

P.S. Щоб з’ясувати чи підходить вам інфрачервоне опалення, звертайтеся до наших фахівців.