Віялові відключення електроенергії. Як стельове довгохвильове опалення Білюкс допоможе?

Віялові відключення 2022 та БІЛЮКС

Що таке віялові відключення?

Коротко це «важкі часи» з періодичними відключеннями електроенергії. Тому що, росія поставила за мету залишити Україну без світла і тепла.

Варіанти зберегти тепло і світло:

  • дизель генератори для праці інструментів на виробництві
  • акумулятори для мобільних для дома

Це перше, що приходить на думку для живлення критично важливих речей, а що з опаленням? Відомо, що при опаленні повітрям або конвекцією, повітря дуже швидко охолоджується від стін, підлоги, вікон та стелі. Зберегти таке тепло надовго не можливо.

Тому ми нагадаємо про важливу властивість довгохвильвовго інфрачервоного стельового опалення  BILUX.

Теплоакумуляція підлоги з BILUX

Обігрівачі Білюкс позитивно впливають на тварин, рослини та здоров’я людей. Вони не пересушують повітря і не «спалюють» кисень, тому що зігрівають стіни та підлогу крізь повітря. А в другу чергу стіни та підлога прогріває повітря. Конвекційні обігрівачі роблять навпаки: вони прогрівають повітря, а не стіни. Інфрачервоне випромінювання не є конвективним, тобто воно не створює повітряних потоків усередині будинку, які швидко охолоджуються, а навпаки аккумулюються у підлозі та стінах.

Графік відключення світла

У підручнику для ВУЗів “Променисте опалення” угорських вчених Мачкаші та Банхіді досліджується декілька випадків, коли в середині лютого температура повітря в приміщенні школи, яка опалювалась стельовими довгохвильовими панелями після ії відключення, не знижалася нижче 7С навіть при тривалому періоді низької температури -4С. А відхилення температури іншого приміщення нагрітого стельовими інфрачервоними панелями, та відключеного на 32 години склало всього 1С по зрівнянню з приміщенням опалюваним безперервно повітрям. Внутрішня температура залишалася незмінною біля 10С, коли наружня коливалася до -8С.

Тобто інфрачервоні панелі можуть тримати тепло в приміщенні з  ΔТ = до 18С. Іншими словами якщо за вікном 0С, а у вас на терморегуляторі +18С і приміщення опалювалось   стельовими довгохвільовими BILUX, то якщо відключать електроенергію на 32 години температура в приміщенні опуститься на 1С до +17С за півтори доби!

Ці висновнки доводять важливість врахування теплоакумуляції будівлі, особливо підлоги. А економічна система сетльового опалення БІЛЮКС дозволяє використовувати тепло накопитчене підлогою дуже ефективно та всупереч віяловим відключенням. Звертайтеся за консультацією до наших офісів по всій Україні.