Vodafone на Індустріальной

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Приміщення з площею 60 м.кв, висотою 4 метри, приміщення являє собою металоконструкцію з двома зовнішніми скляними стінами для підтримки температури в робочий і неробочий час.

Рішення

Використовували обігрівачі Білюкс, модель Билюкс Б 1000 і терморегулятор з можливістю програмування за часом доби і дням тижня, модель Тернея ПРО.

Результат

З початком опалювального сезону використовували тільки обігрівачі Білюкс і коли температура опустилася до -10 ...- 12 градусів, то в приміщенні так само підтримувалася температура +18 ... 20 градусів і витрата по електроенергії був задовільний.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.