Що краще популярные коротковолновые излучатели або Білюкс?

Що краще популярные коротковолновые излучатели  або Білюкс

Білюкс або популярные коротковолновые излучатели: особливості та відмінності

  • Поряд з організацією основного опалення в будинку або квартирі, варто подумати про комфортну температуру повітря і в міжсезоння.
  • Коли сонце прогріває грунт в денний час до +12 градусів, це ще не привід думати, що вночі не буде заморозків.
  • Завдяки новим розробкам в галузі опалювальних приладів, можна не тільки зігрітися, але й заощадити.

На ринку теплотехніки представлено безліч видів обігрівачів

  • Основними видами пристроїв по виду теплопередачі є наступні групи:
  • Конвективні обігрівачі, тепловентилятори.
  • Теплові випромінювачі, короткохвильові і довгохвильові інфрачервоні обігрівачі.

Детальніше хотілося б зупинитися на обігрівачах з променистим обігрівом. Інфрачервоні електричні обігрівачі не слід плутати з ультрафіолетовими випромінювачами або рентгеном.

Кожен предмет, який нагрітий до певної температури, випромінює інфрачервоне тепло – лампа, батарея центрального опалення, киплячий чайник і інші.

Ось тільки в більшості випадків розподіл тепла доводиться, здебільшого, на конвективний спосіб. Інфрачервоні обігрівачі, навпаки, випромінюють близько 90% інфрачервоного тепла, і лише 10% конвективного.

Установка на стелі інфрачервоних обігрівачів дозволяє направити промені вниз. Предмети в зоні дії гріються в першу чергу, а потім самі починають випромінювати тепло. У підсумку, температура в районі статі буде значно вище, ніж вгорі. Інфрачервоні обігрівачі можна розділити на три групи – короткохвильові, середньохвильові, довгохвильові.

При виборі пристрою, слід купувати обігрівач відповідно до певної області застосування

1. Короткохвильові.

Поверхня нагрівається від +700 до +1200 градусів. При роботі обігрівачі випромінюють світло і тепло, тому їх називають галогенними, карбоновими, світловими. Наприклад, торгова марка популярные коротковолновые излучатели продає саме короткохвильові обігрівачі. Сфера застосування популярные коротковолновые излучатели – локальний або вуличний обігрів. Гріє популярные коротковолновые излучатели туди, куди спрямований. Короткі хвилі роблять невисокий рівень нагрівання предметів, а при виключенні обігрівача тепло швидко пропадає.

2. Довгохвильові.

Поверхня нагрівається до +300 градусів. При роботі обігрівачі не видають світла, тому їх називають «темними». Білюкс – лідируюча торгова марка, яка представляє на вітчизняному ринку довгохвильові інфрачервоні обігрівачі. Сфера застосування Білюкс – повний обігрів житлових і виробничих приміщень. Предмети прогріваються на глибину до чотирьох сантиметрів, тому навіть після відключення тепло зберігається. Використання терморегуляторів дозволяє автоматизувати процес використання довгохвильових обігрівачів.

Порівняння популярные коротковолновые излучатели і Білюкс

Ефективність роботи

Теплова енергія виробляється популярные коротковолновые излучатели, спрямована на обігрів об’єктів, розташованих в зоні обігрівача. Тобто, зона обігріву знаходиться в теплі, поки обігрівач працює. Невидимі теплові промені Білюкс відрізняються невеликою інтенсивністю, але здатні нагрівати людей і предмети. Обігрівач працює фактично всього 30% загального часу, а час, що залишився приміщення нагрівається за допомогою теплоносіїв – предметів і поверхонь.

Інтенсивність випромінювання

Випромінюючий елемент популярные коротковолновые излучатели має температуру +750 градусів, велика інтенсивність випромінювання. Конвекція становить близько 8%, направлене випромінювання – 92%. Температура випромінюючого елемента Билюкс становить +250 градусів, мала інтенсивність випромінювання. Спрямованість – 90%, конвекція – всього 10%.

Час для обігріву приміщення

популярные коротковолновые излучатели швидко нагріває приміщення за рахунок інтенсивного променя світла і прямого нагріву. Максимально швидкий проміжок часу – близько п’яти хвилин. Щоб прогріти предмети в кімнаті за допомогою невидимої променевої складової, обігрівача Билюкс буде потрібно близько п’ятнадцяти хвилин.

Екологічність

Сильне інфрачервоне випромінювання популярные коротковолновые излучатели може стати надмірною, тому його використовують на відстані близько трьох метрів до рослин або людей. Короткохвильовий пристрій спалює кисень. Підвіс стельових систем Білюкс дозволений на висоті від 2,5 метрів. Така відстань джерела теплового потоку сприятливо впливає на організм людини.

Висота стель для максимального ефекту

Короткохвильові популярные коротковолновые излучатели часто використовуються для обігріву на вулиці або у великих приміщеннях. Відстань до предметів, які потребують обігріві, оптимально становить чотири метри. Довгохвильові «побратими» Білюкс більш безпечні для домашньої експлуатації. Також їх використовують в промислових будівлях, висота стель в яких не перевищує двадцяти метрів.

Збереження та установка

популярные коротковолновые излучатели можна встановлювати на стіну або підлогу. Термін експлуатації пристроїв з короткими хвилями становить близько чотирьох років. Щоб обігріти приміщення площею 15м2, знадобиться пристрій потужністю 1,2 кВт, при цьому енергоспоживання складе 0,5 кВт/год. Білюкс можна розташувати на стелі або на стінах. У порівнянні з короткохвильовими обігрівачами, термін служби довгохвильових систем уп’ятеро! більше. Для створення комфортного тепла приміщення 15м2, знадобиться кіловатнік Білюкс, при цьому енергоспоживання складе 0,3кВт/год.