Що економічніше конвектор або інфрачервоний обігрівач?

Конвектор або інфрачервоний обігрівач

Вчимося заощаджувати: конвектор або інфрачервоний обігрівач?

  • Ринок опалення пропонує різні установки, що відрізняються принципом роботи.
  • Економіка країни перебуває в процесі «перезавантаження», тому головним правилом при виборі будь-якого електроустаткування є економічність приладу.

Порівняльний аналіз конвектора і інфрачервоного обігрівача

  • Оскільки пересічному користувачеві складно буває зробити правильний вибір, ми підготували порівняльний аналіз конвектора і інфрачервоного обігрівача.

Конвекція і конвектори: особливості

Кругове обертання повітря по кімнаті з постійним нагріванням, власне, і можна назвати конвекцією. Електроконвектор – пристрій, в якому розташований ТЕН або мінеральне масло (нагрівальні елементи). Перевагами установки вважаються високий ККД, безшумна робота і простота установки.

Доведеться подбати про безпеку роботи пристрою і терморегулятор. Деякі моделі конвекторів укомплектовані програмованими таймерами і спеціальними індикаторами. Якщо порівнювати електроконветори з Теном і маслом, то можна сказати, що перший різновид пристрою буде споживати на 25% менше енергії.

Фахівці вважають, що ТЕНи безпечніше масла, крім того, масло дуже сушить повітря в приміщенні. Зате масляний конвектор здатний впоратися з прогріванням великої площі і використовується там, де потрібен тривалий обігрів, який не потребує контролю.

Економити марно, якщо конвектор функціонує в приміщенні, несумісній з потужністю приладу. Наприклад, при високих стелях, повітря йде вгору і швидко остигає: отже, ефективність застосування конвектора знижується, а вартість витрат електроенергії збільшується. Для збереження комфортних відчуттів конвертор повинен бути постійно включений!

Нове і економне – інфрачервоне опалення

Якщо ви шукаєте не просто економічний, але і екологічний прилад для тепла, зверніть увагу на варіант, створений самою природою. Інфрачервоне опалення з’явилося внаслідок вивчення сонячного світла, що має промені різного спектру.

Це цікаво! Ми спостерігаємо лише короткі хвилі у вигляді сонячного світла, а довгі не може побачити, але відчуваємо. Сонце не гріє повітря: воно нагріває предмети і поверхні.

Інфрачервоне пристрій мобільний, тому його можна використовувати в промисловому приміщенні, заміському будинку, квартирі, школі, спортивному залі.

При необхідності інфрачервоний пристрій можна демонтувати і використовувати вже в іншому приміщенні. Радіатори, в тому числі, конвектор, сушать повітря.

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс мають властивість зберігати вологість і рівномірно прогрівати простір: що на стелі, що на підлозі температура буде однаковою!

Під час роботи інфрачервоного обігрівача ви не почуєте жодного шуму, зате приміщення нагріється моментально. Завдяки інтеграції з системою «розумний будинок», можна управляти приладами дистанційно, включати і вимикати за таймером.

Економічність – основна вимога, яку висувають покупці до опалювальної техніки.

Інфрачервоні обігрівачі витрачають від 40% менше електроенергії, ніж інші прилади , а ефективність така ж, як і у конвектора.

Інфрачервоні довгохвильові системи споживають на 40% потужності менше, ніж інші.

Завдяки довгохвильовим інфрачервоним системам, можна вирішити проблему сирих стін і кутів. За допомогою установки терморегулятора в кожній кімнаті, відбувається перерозподіл електронавантаження. Кожна кімната за рахунок різного об’єму буде нагріватися і охолоджуватися не однакове кількість часу: обладнання також буде включатися і вимикатися по черзі.

Інфрачервоні обігрівачі Білюкс працюють рівно до того моменту, як буде досягнута задана температура, а потім відключаться, переходячи в очікує режим.

Таким чином, інфрачервоні опалювальні системи справляються з обігрівом приміщень найкраще, але працюють при цьому не так багато.