Який обігрівач краще для дитячої?

Опалення дитячої кімнати

Усе найкраще – дітям

  • Наступ осені призводить до зниження температури не тільки на вулиці, але і в квартирі.
  • Як за сигналом, найменші члени наших родин починають чхати і кашляти.
  • Тому варто завчасно подбати про вибір надійного і безпечного обігрівача для дитячої кімнати.
  • Розглянемо можливі варіанти для кімнати, де знаходиться дитина, щоб зробити правильний вибір.

Різноманіття тепла, або Опинившись на роздоріжжі

  • Відразу слід виключити всі прилади, які працюють на рідкому, твердому паливі або газі.
  • Незважаючи на сувору відповідність усім нормам безпеки, не варто забувати про таку обставину, як дитячу цікавість.
  • Тому обігрівач не повинен привертати зайвої уваги.
  • Залиште декоративні каміни з мерехтливим полум’ям для власної спальні, а для дитини підберіть найбільш безпечне рішення.

Оптимальні варіанти для опалення дитячої кімнати

Оптимальні варіанти – електроконвектор, масляний радіатор, тепловентилятор і інфрачервоний обігрівач.

Конвектор.

Деякі батьки впевнені, що конвектор – оптимальне рішення. Прилад не виробляє зайвого шуму, а зламати конструкцію майже неможливо. Існують підлогові конструкції і настінні. Підлоговий прилад малюк може перевернути, тому краще вибрати настінний тип з прихованим підключенням.

На жаль, прилад з дистанційним управлінням малюк може вивести з ладу, якщо ви залишите пульт без нагляду. Ну і будьте готові до того, що створення африканської спеки влетить вам у копієчку, так само як і придбання конвектора.

Радіатор масляний

Масляні радіатори допустимо використовувати в дитячій. Шуму прилад не відтворює, на відміну від плоских радіаторів, моделі з вертикально розташованими секціями, не нагріваються до температури, яка може обпалити. На сьогоднішній день радіатори виглядають як підлогові конструкції з коліщатками.

Що варто дитині перекинути прилад? Звичайно, сучасні обігрівачі обладнані захистом, але малюк може отримати травму. Секції з гострими і тонкими ребрами небезпечні для дітей. Прилади відрізняються відносною дешевизною, але не забезпечуються дистанційним управлінням. Зрозуміло, все ручки на обігрівачі почне регулювати наймолодший у сім’ї! Нічого трагічного, а й теплового комфортного режиму домогтися буде складно.

Тепловентилятор

Економічна модель обігрівача, доступна для більшості покупців – це тепловентилятор. Головна перевага пристрою – швидке нагрівання приміщень з невеликою площею. У порівнянні з конвекторами і радіаторами, тепловентилятори відрізняються мініатюрністю і універсальністю розташування. Їх можна ставити на полицю, кріпити до стіни, ставити на підлогу.

Однак мінусів у роботі приладу набагато більше, ніж плюсів. При роботі обігрівач видає значний шум, який супроводжується появою неприємного запаху згорілого пилу. Допускати спалювання кисню в дитячій не можна: це моментально відіб’ється на самопочутті малюка. Млявість, занепокоєння, головний біль – це явні ознаки того, що дитина страждає від пересушеного повітря в кімнаті.

Інфрачервоний стельовий обігрівач

Найбільш досконалими обігрівачами, особливо для дитячих кімнат, вважаються інфрачервоні обігрівачі. Навіть принцип роботи обігрівача відрізняється від традиційних систем: випромінювачі діють не на повітряну масу, а на предмети, поверхні, людей. Щоб не витрачати даремно електроенергію, контроль над приладом виконує терморегулятор. Таким чином, обігрівач функціонує в певному температурному режимі – без перегріву і недогріву. Вдалий спосіб подбати про малюка без втрат для гаманця.

Ціна обігрівача не так доступна, як вартість тепловентілятора, зате термін служби пристрою з лишком компенсує витрати. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс рекомендується встановлювати в дитячих кімнатах, лікарнях, школах, садочках та інших приміщеннях з підвищеними вимогами до безпеки. Прилади можна розміщувати на стелі і стінах.

Зрозуміло, що найкращим вибором стане стельова модель, яка буде недосяжна для маленького дослідника простору. Обігрівач гріє повітря, подібно сонячному теплу, а для ефективної роботи досить буде відстані близько 3 метрів. Інфрачервоні промені мають профілактичну і лікувальний ефект при захворюваннях вух і носа, суглобів, шкіри. Тому таке «сонечко» в дитячій буде невпинно стежити за здоров’ям малюка.

Це цікаво!

Вперше інфрачервоні хвилі були використані для того, щоб зігріти в кувезах недоношених дітей. Інфрачервоний обігрів – найбільш природний для людини, а тіло матері проектує власні інфрачервоні хвилі у вигляді тепла.

Тепло інфрачервоного електричного обігрівача не подразнює шкіру і не викликає алергію, так як промені проникають всередину. Подібний підігрів часто використовують в навчальних та лікувально-оздоровчих установах.