Який краще купити обігрівач?

Який краще купити обігрівач

Кращий з кращих: вибираємо обігрівач

  • Як не готуйся до зими, вона все одно приходить несподівано.
  • Начебто комунальні служби повністю прозвітували про повну бойову готовність до опалювального сезону, але при перших випробуваннях у вигляді морозів відразу виявляються всі недоліки.
  • Щоб в будинку тепла завжди вистачало, слід подбати про те, щоб завчасно придбати автономний пристрій для обігріву.
  • На полицях в торгових центрах виставлено безліч обігрівальних систем, і від правильного вибору залежить і економія електроенергії, і комфорт в будинку.

Гарячий «спецназ» – в атаку!

  • У боротьбі з низькою температурою повітря не обійтися без додаткового джерела тепла.
  • Перш ніж вирушити за обігрівачем, розрахуйте потужність приладу – на 10м2/1кВт.
  • Температура поверхні опалювальної системи не повинна перевищувати +300 градусів, інакше в будинку буде стояти неприємний запах гару, а слизова почне пересихати.
  • Говорити про комфортне існування в квартирі з нестачею кисню не доводиться.

Який би прилад ви не вибрали, зверніть увагу на безпеку і систему захисту. Будь-яка НП повинна супроводжуватися знеструмленням електрообігрівача. Температурний датчик вже перестав бути розкішшю або додатковим пристроєм, без якого теж можна обійтися. Установка оптимального режиму забезпечить економну і стабільну роботу обігрівача.

Радіатор: «гармошка» на колесах

Масляні обігрівачі лідирують серед найбільш безпечних конструкцій. Завдяки цій важливій якості, їх можна експлуатувати навіть в дитячому садку! Гармошки з чавуну з різною кількістю секцій можуть обігріти значну площу. Вартість пристрою пов’язана з числом секцій радіатора.

Температура поверхні становить не більше +90 градусів. Електробатарея не відтворює шум, не сушить повітряну масу, має гарну пожежобезпеку. Істотним недоліком можна вважати довге прогрівання до півгодини і значну вагу. Вартість масляного обігрівача обійдеться приблизно в 350-1000 гривень.

Побудуємо стіну … з тепла

У малогабаритній квартирі іноді складно виділити місце для габаритного радіатора, тому доводиться підшукувати альтернативні варіанти опалювальних пристроїв. Щоб громіздкий прилад не заважав на підлозі, можна придбати настінну панель, яка буде гріти вас. У цегляних будинках такий спосіб є одним з найбільш вдалих: досить буде 30Вт на опалення 1м3 повітря.

У панельних будинках доведеться збільшити витрату потужності до 100Вт. Нагрівання приладу відбувається протягом трьох хвилин. Поверхня «грілки», розташованої на стіні досить тепла +45 градусів. Гаряче повітря поширюється по кімнаті. Вартість теплою «стіни» складе від 450-1000 гривень.

Теплий мікс: фен@вентилятор

Напевно тепловентилятори придумали ті, хто вирішив об’єднати вентилятор з феном. У народі прилади називають «вітродувом». Плюсом приладу є компактність. Наприклад, якщо поставити такий тепловентилятор під стіл, то ногам буде тепло. Але ось відійшовши на пару метрів, ви відразу відчуєте недолік тепла.

Істотними мінусами тепловентілятора є шум під час роботи, «намотування» електролічильника, знищення кисню в кімнаті. Здавалося б, маленький прилад повинен бути абсолютно безпечний, але варто сторонньому предмету потрапити на спіраль, як і до пожежі недалеко. Доступність ціни тепловентілятора приваблює багатьох наївних покупців – від 150-200 гривень за одиницю.

«Сонечко променисте» посміхнулося весело …

Інфрачервоні обігрівачі з’явилися на арені опалювальних пристроїв не так давно, тому багато користувачів продовжують ставитися до них підозріло. Однак головні енергетики столиці обладнали конференц-зал саме інфрачервоними електричними системами. А це – найкраща рекомендація!

Сонячні промені, які обігрівають землю, завжди приємні: одним з улюблених занять кожної людини є прийняття сонячних ванн. Особливістю конструкції інфрачервоного пристрою є те, що нагрівається, по суті, не повітря в приміщенні, а поверхні, на які потрапляють промені.

Завдяки такій надзвичайній властивості, інфрачервоні системи можна використовувати на великих площах і навіть в приміщенні з протягом. Адресна подача тепла інфрачервоних обігрівачів дозволяє домогтися економії енергоресурсів до 60%. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс відрізняються широкою зоною впливу тепла.

Зручне розміщення на стелі – можливість використовувати обігрівач в будь-якому приміщенні, починаючи від дитсадкових кімнат і закінчуючи лікарняними палатами. Легкість і безшумність обігрівача – основні пріоритети роботи. Монтаж інфрачервоного приладу здатний виконати будь-який господар.

Пристрій можна використовувати навіть у відкритому просторі. Істотні плюси – пожежна безпека. Купити інфрачервоний обігрівач можна за ціною від 600 гривень і вище.