Середньохвильовий обігрівач У9000

Теплорозрахунок

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?

Замовити консультацію по телефону

Технічні характеристики
Потужний. номінал, Вт.
9000
Напруга, В
400/50
Габ.розм., мм
1930/622/80,5
Опал. м2 (основне)
до 90
Висота підвісу на стіні, м
4-6
Висота підвісу на стелі, м
4,5-20
Гарантія, міс
12
Вага, кг
30,6
Призначення обігрівача

Середньохвильовий обігрівач У9000. Сильний потік тепла і хороший спектр розсіювання - відмінні риси Білюкс У 9000. Тому він використовується не тільки для обігріву по зонах, а й як основне джерело тепла.

Обігрівач Білюкс У 9000 жорстко монтується до стелі або кріпиться на декоративних ланцюгах або тросі. Встановлювати ІЧ-нагрівач потрібно паралельно до підлоги - так продуктивність дорівнює 100%. Якщо є особливості в плануванні і конструкції приміщення, Білюкс У 9000 можна розмістити під кутом. Але в цьому випадку втрата ККД становитиме близько 30%. Установка здійснюється за допомогою спеціального кріплення.

При експлуатації Білюкс У 9000 потрібно дотримуватися запобіжних заходів. Температура на тіні обігрівача дорівнює 600 градусам, на корпусі - близько 60.

Об'єкти використання
  • Театри, спортзали, тенісні корти
  • Цехи з кран балками, ангари, склади
  • Вуличні кафе, сцени, зони біля басейнів

Теплорозрахунок

Результат

Потужність Білюкса

1 574 Вт

Потужність традиційного опалення

2 430 Вт

Залишились питання?

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.