Як заощадити електроенергію на опаленні?

Заощадити в «побуті»

  • Кожна квартира  “напхана” різною побутовою технікою.
  • Не потрібно відмовлятися від усього і відразу!
  • Просто навчитеся раціонально використовувати прилади, щоб заощадити деяку суму.

Як знизити енергоспоживання?

  • Наприклад, знизити енергоспоживання холодильника можна досить просто.
  • Краще розмістити холодильник подалі від вікна або плити, так як при збільшенні температури енергоспоживання збільшиться в кілька разів.

Реальна історія економії, або Як ми диван купували
Оля, 35 років, Кіровоград

«Не секрет, що тарифи в країні« зашкалюють »давненько, тому від газового опалення ми зуміли відмовитися ще пяток років тому. Начебто одну проблему вирішили, але тут же з’явилася інша: тарифи на електрику теж виросли! Ми, як просунута молода сім’я, активно юзаем все новинки в інтернеті, тому терміново почали шукати найоптимальніший спосіб опалення за допомогою електроенергії в будинку. »

«Масляний радіатор відразу відвезли на дачу і залишили до кращих часів. З його допомогою опалити двокімнатну квартиру не представлялося можливим. По суті, тепло було тільки в «ареоле» навколо, а щоб нагріти все приміщення доводилося не вимикати прилад цілодобово. Сумним наслідком цього «марнотратства» ставали величезні рахунки за електрику. »

«Вирішили спробувати інфрачервоний обігрівач в будинку. Знайшли багато хороших відгуків про пристрій, зацікавила нестандартна система опалення «зверху». Купили два обігрівача – по одному в кімнату. Справа була в минулому році. Скажу чесно: опалювальний сезон ми витримали гідно. Швидко звикли до теплих комфортній атмосфері. »

«Переплачувати не доводилося, тому вдалося зібрати грошей і нарешті придбати новий диван в квартиру. Виходить, що обігрівач «Білюкс» не тільки вирішив питання опалення в будинку, але і допоміг заощадити наші гроші! Перед початком опалювального сезону ми навіть не турбуємося. Адже у нас вже є домашня «сонечко», яке завжди готове зігріти економним теплом. »

 

Поради від «Білюкс»

Щоб додатково заощадити гроші, перш за все, слід вибрати довгохвильові інфрачервоні системи, які вирішать проблему опалення. Крім того, ми готові поділитися корисними рекомендаціями, виконуючи які, ви зможете зменшити рахунки за електрику.

Зазвичай ми приходимо додому і включаємо все підряд – комп’ютер, телевізор, освітлення. Так робити не варто.

 

Починаючи з листопада, спробуйте ввести в будинку такі правила:

1. Ідіть в іншу кімнату – вимикайте світло. Адже вам все одно, горить світло в кімнаті, поки вас там немає, а це відмінний спосіб знизити споживання електроенергії.

2. Якщо є можливість замінити штучне освітлення природним – скористайтеся цим!

3. Не варто включати одночасно і верхнє світло, і світильник. Цілком достатньо одного джерела світла. Для роботи за столом більше потрібен світильник, а для прибирання в кімнаті підійде верхнє освітлення.

Заощадити в побуті!

Чи не остуджують продукти в холодильнику, а кладіть всередину тільки їжу кімнатної температури. Щоб продовжити термін служби приладу і зменшити енергоспоживання, потрібна своєчасна розморожування холодильника. З якою частотою слід розморожувати холодильник, ви прочитаєте в інструкції до конкретної моделі побутового приладу.

Постійні “мешканьці” кухні – електрочайники. Наливайте стільки води, скільки потрібно, а не кип’ятіть кожен раз повну порцію. Накип – ворог вашого здоров’я, а ще причина подвійного споживання електроенергії. Так що доведеться подбати про своєчасну очищенні побутового приладу від «нальоту».

situs judi bola online slot server thailand