ЗМІ про нас: “Починав з $200, зараз оборот – $1 млн. Математик побудував бізнес на обігрівачах: його історія”

ЗМІ про Білюкс

На MC.Today стаття з історією “Білюкс” набрала майже 120 тисяч

Рівно рік тому було опубліковано статтю про те, як довгохвильові обігрівачі завойовували ринок України. Тема економічного альтернативного опалення набрала понад 120 тисяч прочитань. Це у 10Х більше, ніж статті з лідерами думок на МС.Тудей. Ми в “Білюкс” пишаємось своїми партнерами – лідерами перевороту, які стали локомотивом зростання та розвитку впровадження систем опалення “Білюкс”. Читати статтю, тут.

Прорив франчайзі Дмитра Бондаря з командою Білюкс Київ

У статті було відзначено франчайзі Білюкс Київ, Дмитро Бондар, який зумів показати у першому відділенні “Нової Пошти” ще у 2017, що Білюкс працює краще, ніж усе традиційне опалення, яке там стояло до “Білюкс”. Цей кейс є у нас на карті об’єктів, тут.

Після чого вже п’ятий рік ми впроваджуємо опалення “Білюкс” до сотень відділень “Нової Пошти”. На головній сторінці нашого сайту, як показовий кейс – логістичний термінал НП у Білій Церкві, де опалено понад 4000 м2. А це кілька фото інших відділень України.

 

Новая почта билюкс

Новая почта билюкс

Новая почта билюкс

Новая почта билюкс

 

Прорив франчайзі Білюкс Харків, Овчаренка Максима

З 2010 року нашим стратегічним партнером є мережа магазинів мобільного зв’язку “АЛЛО”. Лідер франчайзі, Максим Овчаренко той герой-інноватор, який показав і довів, що опалення “Білюкс” ефективніше для магазинів, ніж конвектори, теплові гармати, касетні кондиціонери та котли. Понад 400 магазинів із 600 опалено “Білюкс”.

У 2021 році, Білюкс Харків розпочав впровадження стельового опалення “Білюкс” у мережу Аптек 911. На початок 2022 року понад 200 аптек із 1000 опалено BILUX!