Регуляція тепловипромінюючих панелей

Незважаючи на те, що тепловипромінюючі панелі Білюкс більшу частину теплової енергії віддають у вигляді інфрачервоного випромінювання, їх дія під час нагрівання, як правило, керується регулюючим приладом, який зчитує температуру повітря приміщення, де встановлені нагрівальні панелі. А так як електричне опалення вже по своїй суті передбачає самостійну регуляцію кожного окремого приміщення, то і в об’єктах, в яких використовується інфрачервоне опалення, можна регулювати температуру кожного приміщення по-окремо.

Терморегулятор схема

         Обігрівається об’єкт в залежності від розміру і призначення можна опалювати як одне ціле або об’єкт можна розділити на зони, в яких за потребою поступово включати тепловипромінюючі панелі. Найпоширеніша регуляція нагрівальних панелей за допомогою кімнатних термостатів (аналогових, цифрових або бездротових), які вимірюють температуру і встановлюються прямо в приміщенні з інфрачервоними нагрівальними панелями. Питання з регуляцією може бути вирішене комплексно, з використанням центрального регулювання і віддаленого регулювання, за допомогою GSM системи розумний будинок ціна від 100$.

       Регулятори краще встановлювати в такому місці, де не будуть в полі тепловипромінювання нагрівальної панелі, де на них не впливатимуть прямі сонячні промені або інше джерело тепла або холоду. Зазвичай прикріплюються на внутрішній стіні на висоті приблизно 1,2 м над підлогою. При установці в промисловому приміщенні або якщо потрібно найвищий рівень захисту від пилу і води, рекомендуємо скористатися одним з промислових внутрішніх термостатів.

          При зональному опаленні, коли випромінюванням цілеспрямовано нагріваються безпосередньо люди, що знаходяться в обмеженому просторі, нагрівальні панелі, як правило, включаються вручну, в залежності від суб’єктивного відчуття теплового комфорту користувачів. Перед ручним включенням можна додати інші регулюючі елементи, наприклад, таймер, щоб панелі через забудькуватість людей не могли залишитися включеними і тоді, коли в опалювальному приміщенні нікого не залишиться, або такий кімнатний термостат, який нагрівальні панелі буде приводити в дію від певної температури. На регулювання низькотемпературних і високотемпературних панелей в принципі поширюються однакові правила. З точки зору електропроводки нагрівальні ланцюги в розподільній шафі повинні мати свій окремий захист, крім того, мають бути прийняті заходи для їх двополюсного виключення. Вживаний регулюючий елемент повинен відповідати класу електрозахисту виробу.