«Агрокультура – 2016» в Запоріжжі

 «Агрокультура - 2016» в Запоріжжі

Компанія «Білюкс» взяла участь в 15-й міжрегіональної агропромисловій виставці «Агрокультура – 2016» в Запоріжжі. Всього було 110 учасників з 10 областей України. «Білюкс» пропонував рішення для аграрного бізнесу відразу за кількома тематиками виставки:

  • Енергозбереження, екологія
  • Нові технології в галузі
  • Технології зберігання посівного матеріалу, зернових, комбікорми
  • Устаткування для тваринництва, птахівництва
  • Будівництво в фермерському господарстві.

Чи цікавий аграріям Білюкс?

Очікуваним був інтерес до промислової серії довгохвильових обігрівачів Білюкс, які вже з успіхом застосовують для опалення складів і виробничих приміщень. Легкі в монтажі, не потребують якихось додаткових робіт в приміщенні перед установкою, що не займають корисну площу, і головне, що дозволяють істотно знизити витрати на опалення – ось тільки декілька переваг стельових обігрівачів Білюкс. До того ж ще в 80-ті роки доведено, і підтверджено дослідженнями в наш час, що довга хвиля 3-5 мкм сприяє виробленню організмом антитіл і підвищення імунітету. Тобто, роблячи вибір на користь довгохвильового інфрачервоного опалення, ви забезпечуєте в своєму приміщенні здоровий клімат.

Коментар Євгена Бойцова

За словами Євгена Бойцова, офіційного партнера компанії «Білюкс» в Запоріжжі, так само була підвищена увага до стельового опалення з боку пересічних відвідувачів. Їх цікавила можливість обігріву теплиць, сільськогосподарських приміщень, наприклад, курників. Для невеликих приміщень використовуються довгохвильові обігрівачі Білюкс побутової серії. Їх широко застосовують для обігріву офісів, квартир, будинків.

Що ще представив Билюкс

Також компанія Билюкс виробляє середньохвильові обігрівачі. Їх частіше застосовують для обігріву відкритих терас, вуличних кафе, балконів або коли треба точково прогріти робоче місце, наприклад, в неопалюваному цеху.

Команда Билюкс зростає

Щомісяця до компанії Билюкс приєднуються нові дистриб’ютори і франчайзі. Тому що це можливість вийти на дохід від 100 до 500 тисяч в перший сезон роботи. Євген Бойцов бачить великі перспективи в просуванні стельового опалення Білюкс в Запорізькому регіоні. За його словами, і погода, і тарифи сприяють цьому. І дійсно, вигода для споживача стає очевидна вже після першого місяця переходу на інфрачервоне опалення Білюкс. Економія становить від 40% в порівнянні з конвекційним або повітряним опаленням. Тому все більше людей оцінюють переваги інфрачервоного опалення і роблять вибір на його користь.