«Білюкс» за 5 років зекономив енергії на 10 000 000 гривень завдяки довгохвильовим обігрівачів. Далі Стратегія 2020!

Білюкс: стратегія 2020

Економне  стельове тепло

  • Економія енергії від 40%
  • Температура предметів завжди вище, ніж температура повітря і це комфортно.
  • Довгохвильове невидиме тепло ефективніше за конвекторов і інфрачервоних, що світяться, в 2-3 рази!

Інші досягнення Білюкс

  • Технологія фіналіст всеукраїнського конкурсу “Інноваційний прорив 2011
  • Публікація про наш досвід в FORBES, Серпень 2011
  • Зйомки в науково-популярній передачі “НАУКА.UA” на каналі МЕГА
  • Але найцінніше для нас: локальна економія, енергонезалежність людини і держави!

Білюкс – це безгазове майбутнє України!

«Білюкс» заощадив електроенергії на суму в 10 000 000 гривень завдяки використанню системи довгохвильових стельових обігрівачів, підрахували в компанії. Нагадаємо, що торгова марка «Білюкс» впроваджує з 2005 року ідею найекономічнішого електричного опалення на рівні міста, області і всієї України, а також надає заробіток на інноваційному опаленні для дилерів і франчайзі.

У цілому протягом п’яти років, з моменту запуску внутрішнього виробництва в 2010 році в Україні встановили 13 000 обігрівачів, які працюють за принципом електромагнітного випромінювання довгих хвиль. Дана інновація була запущена на ринок завдяки дослідженню, що показує зростаючий попит на технології з енергозбереження. А також постійне зростання цін на газ, причому динаміка цього зростання дуже сильно випереджає зростання цін на електрику.

Найсвіжіший приклад недавнього подорожчання енергії від 1 квітня 2015 року:

Електрика менше газу

Пророкуюча стаття 2013 року: При якій ціні на газ електроопалювання стане вигідне?

 

“Стратегія 2020” – Енергонезалежність!

Крім іншого, в цьому році керівництво країни прийняло «Стратегію реформ-2020»: пріоритетна програма №1 – енергонезалежність! Детальніше з положеннями цієї стратегії можна ознайомитися в УКАЗЕ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 5/2015 Про Стратегію сталого розвитку “Україна – 2020” підписаним 12 січня 2015 року.

Білюкс бачить своєї місією допомогти державі, здійснити це чудове стратегічне бачення надаючи готові рішення по впровадженню інноваційних систем електроопалення. Партнери і дилери Білюкс готові приймати на баланс що будуються і побудовані обьекты для проведення енергоаудиту, проектування і монтажу енергозбережних систем опалювання. За інформацією на сьогоднішній день подібного роду опалення, яке також називають екоотопленіе, із застосуванням екологічних довгих інфрачервоних хвиль, стає все більш популярним. Багато людей навіть набувають довгохвильові обігрівачі для опалення кімнатних рослин і теплиць.

Ключовий показник енергонезалежності – скоротити енергоємність ВВП майже в 2 рази або заощадити 50%!

Енергоємність валового внутрішнього продукту у 2020 складе 0,2 тонни нафтового еквівалента на 1000 доларів США валового внутрішнього продукту за даними Міжнародного енергетичного агентства! Сьогодні він дорівнює – 0,36

Енергоємність ВВП України 2020

До речі відзначити, за час нашої діяльності економічне опалення з’явилося на території 4 дитячих садків, 2 шкіл, 10 майданчиках для занять спортом, 13 будинках культури, 2 кінотеатрах, 3 музеїв і навіть в малому залі оперного театру. В цілому, за станом на травень 2015 року, довгохвильовими системами Білюкс опалено більше 200 000 м² промислових, побутових, комерційних і комунальних приміщень.

Місцева влада активно приймає рішення про те, щоб з метою забезпечення більшої незалежності для населення міста, районів і сіл, оснастити будівлі енергозбережним опалюванням за допомогою установки у вказаних місцях довгохвильових обігрівачів.