Частный дом

Хмельницький
Проекти
вул. Герцена 10, офіс 1
(068) 844-84-75
Проблема

В частном доме используют газовое отопление. Однако, стоимость его с каждым годом только увеличивается. Было принято решение использовать газовое отопление только для поддержания минимальной температуры в доме, а в тех комнатах, где чаще всего проводят время, дополнительно подключить обогреватели

Рішення

В двух комнатах, площадями 12 и 15 кв.м., было установлено по одному обогревателю БиЛюкс Б1350 и механические регуляторы.

Результат

Обогреватели полностью справляются с отоплением комнат, а благодаря установленным регуляторам, в каждой комнате можно регулировать температуру по своему усмотрению.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.