Кредит на екологічний ремонт

Енергозберігаючі технологіїЕнергозберігаючий ремонт

Використання сучасних енергозберігаючих технологій

Використовуючи сучасні енергозберігаючі технології, ви можете змінити своє житло до невпізнання. Створення екологічного комфорту значно скоротить витрати на опалення, газ, електрику, воду.

Яким повинен бути ремонт, що дозволяє економити в подальшому?

Обов’язкові наступні етапи робіт:

  • Заміна вікон.
  • Утеплення стін, дверей, дахів, балконів.
  • Заміна батарей централізованого опалення сучасними і екологічними системами. Наприклад, стельові обігрівачі Білюкс дозволять заощадити до 60% ресурсів. Установка терморегуляторів і двохтарифних або трьохтарифних лічильників дозволить вам постійно контролювати витрату електроенергії в приміщенні.
  • Установка сучасних котлів, бойлерів, сонячних колекторів, енергозберігаючих довгохвильових обігрівачів.

Після закінчення ремонту в приміщенні з використанням енергозберігаючих матеріалів і технологій, будинок стане справжнім джерелом тепла: тут буде затишно і комфортно за любої погоди. Регулюючи кількість споживання енергії, ви постійно будете «тримати руку на пульсі» власних витрат.

Надмірне енергоспоживання на планеті неминуче призвело до потепління: людська діяльність найчастіше спрямована на знищення природних ресурсів. Запобігти критичні метаморфози можна за допомогою відповідального використання енергетичних запасів.

Створюючи комфорт у власному будинку, ви зберігаєте навколишнє середовище!

Источник: Сайт ПроКредитБанк